Sari la conținut
Compară Radomiak vs Slavia Prague

Radomiak vs Slavia Prague Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Radomiak vs Slavia Prague: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Radomiak Radomiak Echipa Gazdă
Slavia Prague Slavia Prague Echipa Oaspete
Radomiak
49.9
E V V V Î E Î E Î V

Ultimele 10 Meciuri

Slavia Prague
73.7
V V V Î E V V V V V

Categorii Câștigate

1

Radomiak

3

Egal

11

Slavia Prague

Radar de Performanță

Radomiak
Slavia Prague

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 3E, 3Î

80%

8V, 1E, 1Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.9

19 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.0

10 / 10 meciuri

0.8

8 / 10 meciuri

Golaveraj
+2

+2

+11

+11

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
R. Wolski (3 goluri)
T. Chorý (5 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 7
Repriza 1: 9 / Repriza 2: 10
Victorii Acasă
50%

3V / 6 meciuri

80%

4V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
25%

1V / 4 meciuri

80%

4V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.0

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 52.0

53.4

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 50.4

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.12

Real: 1.2 | Dif: +0.08

1.86

Real: 1.9 | Dif: +0.04

Rating Ajustat
49.9

Atac: 41.6, Apărare: 69.3, Formă: 41.6

73.7

Atac: 65.5, Apărare: 75.8, Formă: 82.7

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

1
1

16-30'

4
1

31-45'

3
2

46-60'

6
2

61-75'

1
3

76-90+'

4
Radomiak
Slavia Prague
Radomiak

Detalii Putere

49.9

Total

Atac 41.6
Apărare 69.3
Formă 41.6
Consistență 50.5
Slavia Prague

Detalii Putere

73.7

Total

Atac 65.5
Apărare 75.8
Formă 82.7
Consistență 68.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

57.0 vs 58.0

Calitatea Adversarului

52.0 vs 50.4

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Radomiak logo Radomiak
E
Cracovia (45%)
V
Lechia (46%)
V
Wisła Płock (47%)
V
Widzew (54%)
Î
Zagłębie (54%)
E
Motor (54%)
Î
Piast (58%)
E
Legia (59%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
V
Sparta Prague (54%)
V
Liberec (48%)
V
Olomouc (46%)
Î
Hradec Kr. (64%)
E
Plzeň (59%)
V
Ostrava (39%)
V
Zlín (46%)
V
Sparta Prague (54%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Cracovia D
0 - 0 E
45%
Lechia A
3 - 1 V
46%
Wisła Płock D
1 - 0 V
47%
Widzew A
2 - 1 V
54%
Zagłębie D
0 - 1 Î
54%
Motor A
1 - 1 E
54%
Piast D
1 - 3 Î
58%
Legia A
1 - 1 E
59%
GKS Katowice A
0 - 1 Î
59%
Arka A
3 - 1 V
44%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Sparta Prague A
3 - 2 V
54%
Liberec D
2 - 1 V
48%
Olomouc A
2 - 1 V
46%
Hradec Kr. D
1 - 2 Î
64%
Plzeň A
0 - 0 E
59%
Ostrava D
2 - 0 V
39%
Zlín D
3 - 1 V
46%
Sparta Prague A
3 - 1 V
54%
Dukla D
2 - 0 V
51%
Liberec A
1 - 0 V
43%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 54.0 vs 53.4), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Slavia Prague are avantajul ofensiv cu 1.9 goluri pe meci față de 1.2 ale Radomiak.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Radomiak primind 1.0 și Slavia Prague primind 0.8 pe meci.

Radomiak nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Slavia Prague nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Factorul avantajului de teren favorizează Slavia Prague, cu o rată de victorie acasă de 80%.

Slavia Prague este o echipă puternică în deplasare cu 80% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.4 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Slavia Prague apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (73.7 vs 49.9), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Radomiak

Radomiak

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe