Sari la conținut
Compară Raków vs Gorica

Raków vs Gorica Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Raków vs Gorica: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Raków Raków Echipa Gazdă
Gorica Gorica Echipa Oaspete
Raków
53.7
V V V E E E Î Î Î V

Ultimele 10 Meciuri

Gorica
38.9
Î Î V V Î Î E V E E

Categorii Câștigate

10

Raków

3

Egal

2

Gorica

Radar de Performanță

Raków
Gorica

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 3E, 3Î

30%

3V, 3E, 4Î

Goluri pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Golaveraj
+4

+4

+1

+1

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
50%

5 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
80%

8 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
J. Braut Brunes (5 goluri)
B. Bogojević (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 11
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
20%

1V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
57.2

Dificultatea Ligii: 61.2, Calitatea Adversarului: 54.5

34.4

Dificultatea Ligii: 45.0, Calitatea Adversarului: 46.9

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.68

Real: 1.6 | Dif: -0.08

0.95

Real: 1.1 | Dif: +0.15

Rating Ajustat
53.7

Atac: 57.2, Apărare: 64.3, Formă: 42.9

38.9

Atac: 30.9, Apărare: 56.3, Formă: 25.3

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

3
1

16-30'

1
2

31-45'

2
5

46-60'

1
1

61-75'

2
5

76-90+'

2
Raków
Gorica
Raków

Detalii Putere

53.7

Total

Atac 57.2
Apărare 64.3
Formă 42.9
Consistență 50.5
Gorica

Detalii Putere

38.9

Total

Atac 30.9
Apărare 56.3
Formă 25.3
Consistență 53.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

61.2 vs 45.0

Calitatea Adversarului

54.5 vs 46.9

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Raków logo Raków
V
Kielce (43%)
V
Lechia (51%)
V
Cracovia (40%)
E
Motor (59%)
E
Widzew (54%)
E
Legia (64%)
Î
Fiorentina (61%)
Î
Górnik (58%)
Gorica logo Gorica
Î
Slaven (40%)
Î
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
Î
Lokomotiva (44%)
Î
Hajduk (58%)
E
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Kielce A
2 - 0 V
43%
Lechia D
2 - 1 V
51%
Cracovia A
4 - 1 V
40%
Motor D
1 - 1 E
59%
Widzew A
1 - 1 E
54%
Legia D
1 - 1 E
64%
Fiorentina A
1 - 2 Î
61%
Górnik D
1 - 3 Î
58%
Fiorentina D
1 - 2 Î
66%
Pogoń A
2 - 0 V
49%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Slaven D
0 - 1 Î
40%
Dinamo Zagreb A
1 - 2 Î
71%
Istra A
1 - 0 V
40%
Vukovar D
2 - 1 V
37%
Lokomotiva A
0 - 2 Î
44%
Hajduk D
0 - 1 Î
58%
Varaždin D
1 - 1 E
54%
Rijeka A
4 - 0 V
44%
Osijek D
0 - 0 E
46%
Slaven A
2 - 2 E
35%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Raków a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 57.2) comparativ cu Gorica (SoS: 34.4). Aceasta înseamnă că statisticile Raków au o greutate mai mare.

Raków are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 1.1 ale Gorica.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Raków primind 1.2 și Gorica primind 1.0 pe meci.

Raków nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.5 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Raków are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 14.8 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Raków

Raków

VS
Gorica

Gorica

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe