Sari la conținut
Compară Altach vs Sønderjyske

Altach vs Sønderjyske Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Altach vs Sønderjyske: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Altach Altach Echipa Gazdă
Sønderjyske Sønderjyske Echipa Oaspete
Altach
38.8
E Î Î E E V Î E V Î

Ultimele 10 Meciuri

Sønderjyske
38.5
V Î V Î Î Î E Î E V

Categorii Câștigate

8

Altach

3

Egal

4

Sønderjyske

Radar de Performanță

Altach
Sønderjyske

Comparație Statistică

Procent Victorii
20%

2V, 4E, 4Î

30%

3V, 2E, 5Î

Goluri pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.8

18 / 10 meciuri

1.7

17 / 10 meciuri

Golaveraj
-6

-6

-7

-7

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Golgeter
P. Greil (4 goluri)
O. Hyseni (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 5
Repriza 1: 4 / Repriza 2: 6
Victorii Acasă
50%

2V / 4 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
0%

0V / 6 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
54.2

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 53.6

54.2

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 53.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.24

Real: 1.2 | Dif: -0.04

0.84

Real: 1.0 | Dif: +0.16

Rating Ajustat
38.8

Atac: 41.7, Apărare: 41.7, Formă: 20.8

38.5

Atac: 34.7, Apărare: 45.2, Formă: 31.3

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

2
1

16-30'

1
4

31-45'

1
2

46-60'

1
1

61-75'

1
2

76-90+'

4
Altach
Sønderjyske
Altach

Detalii Putere

38.8

Total

Atac 41.7
Apărare 41.7
Formă 20.8
Consistență 64.0
Sønderjyske

Detalii Putere

38.5

Total

Atac 34.7
Apărare 45.2
Formă 31.3
Consistență 49.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 55.0

Calitatea Adversarului

53.6 vs 53.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Altach logo Altach
E
GAK (58%)
Î
WAC (46%)
Î
BW Linz (60%)
E
WSG Tirol (44%)
E
WSG Tirol (48%)
V
GAK (53%)
Î
Ried (55%)
E
WAC (51%)
Sønderjyske logo Sønderjyske
V
Viborg (55%)
Î
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
Î
Midtjylland (52%)
Î
Brøndby (49%)
Î
Viborg (50%)
E
Midtjylland (57%)
Î
Nordsjælland (60%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
GAK D
2 - 2 E
58%
WAC A
1 - 4 Î
46%
BW Linz D
0 - 3 Î
60%
WSG Tirol A
0 - 0 E
44%
WSG Tirol D
2 - 2 E
48%
GAK A
1 - 0 V
53%
Ried D
2 - 3 Î
55%
WAC D
1 - 1 E
51%
BW Linz A
3 - 1 V
55%
Sturm D
0 - 2 Î
66%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Viborg D
1 - 0 V
55%
AGF D
1 - 2 Î
62%
Brøndby A
3 - 0 V
44%
Midtjylland A
1 - 2 Î
52%
Brøndby D
0 - 6 Î
49%
Viborg A
0 - 2 Î
50%
Midtjylland D
2 - 2 E
57%
Nordsjælland D
0 - 2 Î
60%
AGF A
1 - 1 E
57%
OB A
1 - 0 V
50%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 54.2 vs 54.2), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Altach la 1.2 și Sønderjyske la 1.0 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Altach primind 1.8 și Sønderjyske primind 1.7 pe meci.

Altach nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Sønderjyske nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.9 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Acesta este un adevărat ban cu cap sau pajură. Ambele echipe sunt remarcabil de echilibrate în toate metricile.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Altach

Altach

VS
Sønderjyske

Sønderjyske

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe