Sari la conținut
Compară Rize vs Köln

Rize vs Köln Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Rize vs Köln: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Rize Rize Echipa Gazdă
Köln Köln Echipa Oaspete
Rize
49.0
Î V Î E V V Î Î V V

Ultimele 10 Meciuri

Köln
41.1
Î E Î E V E E E Î Î

Categorii Câștigate

8

Rize

4

Egal

3

Köln

Radar de Performanță

Rize
Köln

Comparație Statistică

Procent Victorii
50%

5V, 1E, 4Î

10%

1V, 5E, 4Î

Goluri pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.5

15 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

1.9

19 / 10 meciuri

Golaveraj
+1

+1

-4

-4

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

0%

0 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
70%

7 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

90%

9 / 10 meciuri

Golgeter
Q. Laçi (4 goluri)
S. El Mala (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
100%

4V / 4 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
17%

1V / 6 meciuri

0%

0V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
49.3

Dificultatea Ligii: 72.0, Calitatea Adversarului: 58.6

58.7

Dificultatea Ligii: 91.0, Calitatea Adversarului: 63.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 2 meciuri

0%

0V / 2 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.82

Real: 1.6 | Dif: -0.22

1.87

Real: 1.5 | Dif: -0.37

Rating Ajustat
49.0

Atac: 53.0, Apărare: 49.6, Formă: 49.6

41.1

Atac: 54.4, Apărare: 39.9, Formă: 10.9

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

4
2

16-30'

2

31-45'

2
5

46-60'

2

61-75'

3
4

76-90+'

6
Rize
Köln
Rize

Detalii Putere

49.0

Total

Atac 53.0
Apărare 49.6
Formă 49.6
Consistență 38.8
Köln

Detalii Putere

41.1

Total

Atac 54.4
Apărare 39.9
Formă 10.9
Consistență 77.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

72.0 vs 91.0

Calitatea Adversarului

58.6 vs 63.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Rize logo Rize
Î
Eyüp (58%)
V
Konyaspor (61%)
Î
Kayseri (49%)
E
Fenerbahçe (73%)
V
Gaziantep (49%)
V
Samsunspor (62%)
Î
Fatih (60%)
Î
Trabzonspor (74%)
Köln logo Köln
Î
Heidenheim (62%)
E
Union Berlin (57%)
Î
Leverkusen (65%)
E
St. Pauli (55%)
V
Bremen (62%)
E
Frankfurt (67%)
E
M'gladbach (63%)
E
Hamburg (63%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Eyüp D
0 - 4 Î
58%
Konyaspor A
3 - 2 V
61%
Kayseri D
0 - 2 Î
49%
Fenerbahçe D
2 - 2 E
73%
Gaziantep A
2 - 1 V
49%
Samsunspor A
4 - 1 V
62%
Fatih D
1 - 2 Î
60%
Trabzonspor D
0 - 1 Î
74%
Antalyaspor A
1 - 0 V
43%
Kasımpaşa D
3 - 0 V
57%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Heidenheim A
1 - 3 Î
62%
Union Berlin D
2 - 2 E
57%
Leverkusen A
1 - 2 Î
65%
St. Pauli D
1 - 1 E
55%
Bremen A
3 - 1 V
62%
Frankfurt D
2 - 2 E
67%
M'gladbach A
3 - 3 E
63%
Hamburg D
1 - 1 E
63%
Dortmund A
1 - 2 Î
71%
Augsburg D
0 - 2 Î
71%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 49.3 vs 58.7), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Rize la 1.6 și Köln la 1.5 goluri pe meci.

Rize are avantajul defensiv, primind 1.5 pe meci față de 1.9 ale Köln.

Factorul avantajului de teren favorizează Rize, cu o rată de victorie acasă de 100%.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.2 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Rize are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 7.9 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Rize

Rize

VS
Köln

Köln

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe