Sari la conținut
Compară Liberec vs Kifisia

Liberec vs Kifisia Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Liberec vs Kifisia: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Liberec Liberec Echipa Gazdă
Kifisia Kifisia Echipa Oaspete
Liberec
35.3
Î Î V E Î V E E Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Kifisia
42.6
Î V V E E E E Î Î V

Categorii Câștigate

2

Liberec

5

Egal

8

Kifisia

Radar de Performanță

Liberec
Kifisia

Comparație Statistică

Procent Victorii
20%

2V, 3E, 5Î

30%

3V, 4E, 3Î

Goluri pe Meci
0.7

7 / 10 meciuri

0.7

7 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.2

12 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Golaveraj
-5

-5

-3

-3

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
40%

4 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Golgeter
R. Krollis (3 goluri)
Jorge Pombo (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 4
Repriza 1: 2 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
20%

1V / 5 meciuri

40%

2V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
43.4

Dificultatea Ligii: 58.0, Calitatea Adversarului: 57.6

53.9

Dificultatea Ligii: 56.0, Calitatea Adversarului: 52.5

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 1 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
0.75

Real: 0.7 | Dif: -0.05

0.63

Real: 0.7 | Dif: +0.07

Rating Ajustat
35.3

Atac: 21.8, Apărare: 56.0, Formă: 18.7

42.6

Atac: 24.2, Apărare: 69.3, Formă: 31.2

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

2

46-60'

1
1

61-75'

3
1

76-90+'

1
Liberec
Kifisia
Liberec

Detalii Putere

35.3

Total

Atac 21.8
Apărare 56.0
Formă 18.7
Consistență 61.3
Kifisia

Detalii Putere

42.6

Total

Atac 24.2
Apărare 69.3
Formă 31.2
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

58.0 vs 56.0

Calitatea Adversarului

57.6 vs 52.5

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Liberec logo Liberec
Î
Plzeň (64%)
Î
Slavia Prague (69%)
V
Jablonec (49%)
E
Ml. Boleslav (61%)
Î
Karviná (48%)
V
Slovácko (45%)
E
Teplice (49%)
E
Bohemians (58%)
Kifisia logo Kifisia
Î
Atromitos (54%)
V
Panserraikos (54%)
V
Panaitolikos (53%)
E
Panaitolikos (48%)
E
Larissa (46%)
E
Asteras (56%)
E
Atromitos (59%)
Î
Panserraikos (49%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Plzeň D
0 - 2 Î
64%
Slavia Prague A
1 - 2 Î
69%
Jablonec D
2 - 1 V
49%
Ml. Boleslav A
0 - 0 E
61%
Karviná D
1 - 3 Î
48%
Slovácko A
2 - 1 V
45%
Teplice A
1 - 1 E
49%
Bohemians D
0 - 0 E
58%
Hradec Kr. A
0 - 1 Î
59%
Slavia Prague D
0 - 1 Î
74%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Atromitos A
0 - 3 Î
54%
Panserraikos D
2 - 1 V
54%
Panaitolikos D
1 - 0 V
53%
Panaitolikos A
0 - 0 E
48%
Larissa D
1 - 1 E
46%
Asteras A
0 - 0 E
56%
Atromitos D
0 - 0 E
59%
Panserraikos A
1 - 2 Î
49%
AEK Athens D
0 - 3 Î
67%
Volos A
2 - 0 V
39%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Kifisia a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 53.9) comparativ cu Liberec (SoS: 43.4). Aceasta înseamnă că statisticile Kifisia au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Liberec la 0.7 și Kifisia la 0.7 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Liberec primind 1.2 și Kifisia primind 1.0 pe meci.

Kifisia nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 1.8 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Kifisia are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 7.3 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Liberec

Liberec

VS
Kifisia

Kifisia

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe