Sari la conținut
Compară Braga vs Brann

Braga vs Brann Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Braga vs Brann: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Braga Braga Echipa Gazdă
Brann Brann Echipa Oaspete
Braga
55.4
E Î E V Î V E V V E

Ultimele 10 Meciuri

Brann
45.1
V V E Î Î V Î Î Î Î

Categorii Câștigate

9

Braga

3

Egal

3

Brann

Radar de Performanță

Braga
Brann

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

30%

3V, 1E, 6Î

Goluri pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.9

19 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Golaveraj
+2

+2

+5

+5

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
80%

8 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Golgeter
Pau Víctor (5 goluri)
K. Ingason (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 9
Repriza 1: 10 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
63.5

Dificultatea Ligii: 81.4, Calitatea Adversarului: 64.7

42.3

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 55.6

Contra Echipelor de Top
33%

1V / 3 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.93

Real: 1.6 | Dif: -0.33

2.14

Real: 1.9 | Dif: -0.24

Rating Ajustat
55.4

Atac: 60.5, Apărare: 60.5, Formă: 45.4

45.1

Atac: 58.5, Apărare: 49.2, Formă: 27.7

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

5
3

46-60'

4
2

61-75'

2
4

76-90+'

4
Braga
Brann
Braga

Detalii Putere

55.4

Total

Atac 60.5
Apărare 60.5
Formă 45.4
Consistență 56.8
Brann

Detalii Putere

45.1

Total

Atac 58.5
Apărare 49.2
Formă 27.7
Consistență 46.0

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

81.4 vs 57.0

Calitatea Adversarului

64.7 vs 55.6

Contra Echipelor de Top

33% vs 0%
Braga logo Braga
E
Benfica (80%)
Î
Freiburg (69%)
E
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
Î
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
E
Famalicão (69%)
V
Betis (71%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
E
Rosenborg (46%)
Î
Viking (70%)
Î
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
Î
Tromsø (63%)
Î
Kristiansund (48%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Benfica D
2 - 2 E
80%
Freiburg D
1 - 3 Î
69%
Estoril A
1 - 1 E
47%
Freiburg A
2 - 1 V
64%
Santa Clara D
1 - 2 Î
71%
Casa Pia D
1 - 0 V
53%
Famalicão A
2 - 2 E
69%
Betis D
4 - 2 V
71%
Arouca A
1 - 0 V
57%
Betis A
1 - 1 E
66%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Fredrikstad A
3 - 1 V
39%
Tromsø D
5 - 0 V
68%
Rosenborg D
1 - 1 E
46%
Viking D
2 - 3 Î
70%
Sandefjord A
0 - 1 Î
50%
HamKam D
5 - 1 V
55%
Tromsø A
1 - 2 Î
63%
Kristiansund D
2 - 3 Î
48%
Bologna D
0 - 1 Î
61%
Bologna A
0 - 1 Î
56%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Braga a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 63.5) comparativ cu Brann (SoS: 42.3). Aceasta înseamnă că statisticile Braga au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Braga la 1.6 și Brann la 1.9 goluri pe meci.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Braga primind 1.4 și Brann primind 1.4 pe meci.

Braga a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.2 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Braga are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 10.3 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Braga

Braga

VS
Brann

Brann

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe