Sari la conținut
Compară Braga vs Lausanne

Braga vs Lausanne Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Braga vs Lausanne: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Braga Braga Echipa Gazdă
Lausanne Lausanne Echipa Oaspete
Braga
55.4
E Î E V Î V E V V E

Ultimele 10 Meciuri

Lausanne
33.3
Î Î Î V Î V Î Î V V

Categorii Câștigate

11

Braga

2

Egal

2

Lausanne

Radar de Performanță

Braga
Lausanne

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 4E, 2Î

40%

4V, 0E, 6Î

Goluri pe Meci
1.6

16 / 10 meciuri

1.2

12 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

2.0

20 / 10 meciuri

Golaveraj
+2

+2

-8

-8

Poartă Neînvinsă
20%

2 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

80%

8 / 10 meciuri

Ambele Marchează
80%

8 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
Pau Víctor (5 goluri)
Omar Janneh (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 9
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
40%

2V / 5 meciuri

50%

2V / 4 meciuri

Victorii în Deplasare
40%

2V / 5 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Dificultatea Calendarului
63.4

Dificultatea Ligii: 81.4, Calitatea Adversarului: 64.5

36.8

Dificultatea Ligii: 49.0, Calitatea Adversarului: 49.0

Contra Echipelor de Top
33%

1V / 3 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.93

Real: 1.6 | Dif: -0.33

1.05

Real: 1.2 | Dif: +0.15

Rating Ajustat
55.4

Atac: 60.5, Apărare: 60.5, Formă: 45.4

33.3

Atac: 34.7, Apărare: 28.9, Formă: 34.7

Analiza Momentului Golurilor

3

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

2
3

46-60'

3
2

61-75'

2
4

76-90+'

1
Braga
Lausanne
Braga

Detalii Putere

55.4

Total

Atac 60.5
Apărare 60.5
Formă 45.4
Consistență 56.8
Lausanne

Detalii Putere

33.3

Total

Atac 34.7
Apărare 28.9
Formă 34.7
Consistență 35.2

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

81.4 vs 49.0

Calitatea Adversarului

64.5 vs 49.0

Contra Echipelor de Top

33% vs 0%
Braga logo Braga
E
Benfica (80%)
Î
Freiburg (69%)
E
Estoril (47%)
V
Freiburg (64%)
Î
Santa Clara (71%)
V
Casa Pia (53%)
E
Famalicão (69%)
V
Betis (70%)
Lausanne logo Lausanne
Î
Servette (70%)
Î
Winterthur (46%)
Î
Luzern (56%)
V
Zürich (37%)
Î
Sion (66%)
V
Winterthur (38%)
Î
Luzern (57%)
Î
Young Boys (50%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Benfica D
2 - 2 E
80%
Freiburg D
1 - 3 Î
69%
Estoril A
1 - 1 E
47%
Freiburg A
2 - 1 V
64%
Santa Clara D
1 - 2 Î
71%
Casa Pia D
1 - 0 V
53%
Famalicão A
2 - 2 E
69%
Betis D
4 - 2 V
70%
Arouca A
1 - 0 V
57%
Betis A
1 - 1 E
65%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Servette D
0 - 2 Î
70%
Winterthur D
1 - 2 Î
46%
Luzern A
1 - 3 Î
56%
Zürich A
3 - 0 V
37%
Sion D
0 - 3 Î
66%
Winterthur A
2 - 1 V
38%
Luzern D
0 - 4 Î
57%
Young Boys A
0 - 2 Î
50%
GC Zürich D
3 - 2 V
32%
Zürich D
2 - 1 V
38%

Analiză AI

Privind statisticile brute, ambele echipe par în formă, dar aplicarea filtrului de dificultate a calendarului dezvăluie o imagine mult mai clară.

Braga a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 63.4) comparativ cu Lausanne (SoS: 36.8). Aceasta înseamnă că statisticile Braga au o greutate mai mare.

Braga are avantajul ofensiv cu 1.6 goluri pe meci față de 1.2 ale Lausanne.

Braga are avantajul defensiv, primind 1.4 pe meci față de 2.0 ale Lausanne.

Braga a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.1 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Braga apare ca favorit. Cu un rating de putere superior (55.4 vs 33.3), ar trebui să controleze jocul.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Braga

Braga

VS
Lausanne

Lausanne

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe