Sari la conținut
Compară Sturm vs Gent

Sturm vs Gent Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Sturm vs Gent: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Sturm Sturm Echipa Gazdă
Gent Gent Echipa Oaspete
Sturm
59.4
V E E E E E V E V V

Ultimele 10 Meciuri

Gent
46.6
E Î Î E E Î E V V V

Categorii Câștigate

9

Sturm

3

Egal

3

Gent

Radar de Performanță

Sturm
Gent

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 6E, 0Î

30%

3V, 4E, 3Î

Goluri pe Meci
1.8

18 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
0.9

9 / 10 meciuri

1.0

10 / 10 meciuri

Golaveraj
+9

+9

+1

+1

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
20%

2 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Ambele Marchează
70%

7 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
O. Kiteishvili (5 goluri)
M. Dean (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 10
Repriza 1: 7 / Repriza 2: 4
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

33%

2V / 6 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

25%

1V / 4 meciuri

Dificultatea Calendarului
52.6

Dificultatea Ligii: 55.0, Calitatea Adversarului: 51.0

53.6

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 49.6

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.71

Real: 1.8 | Dif: +0.09

0.82

Real: 1.1 | Dif: +0.28

Rating Ajustat
59.4

Atac: 61.6, Apărare: 71.8, Formă: 41.0

46.6

Atac: 38.0, Apărare: 69.1, Formă: 31.1

Analiza Momentului Golurilor

5

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

3
6

46-60'

1
1

61-75'

2
5

76-90+'

2
Sturm
Gent
Sturm

Detalii Putere

59.4

Total

Atac 61.6
Apărare 71.8
Formă 41.0
Consistență 71.2
Gent

Detalii Putere

46.6

Total

Atac 38.0
Apărare 69.1
Formă 31.1
Consistență 57.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

55.0 vs 59.5

Calitatea Adversarului

51.0 vs 49.6

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
Sturm logo Sturm
V
Hartberg (44%)
E
RB Salzburg (51%)
E
Austria (48%)
E
LASK (64%)
E
LASK (69%)
E
Hartberg (39%)
V
Rapid Vienna (53%)
E
RB Salzburg (46%)
Gent logo Gent
E
Anderlecht (35%)
Î
Mechelen (34%)
Î
Club Brugge (66%)
E
R. Union SG (69%)
E
Sint-Truiden (44%)
Î
Anderlecht (52%)
E
Mechelen (40%)
V
Dender (51%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Hartberg D
4 - 2 V
44%
RB Salzburg D
1 - 1 E
51%
Austria A
1 - 1 E
48%
LASK A
1 - 1 E
64%
LASK D
1 - 1 E
69%
Hartberg A
0 - 0 E
39%
Rapid Vienna D
2 - 0 V
53%
RB Salzburg A
1 - 1 E
46%
Austria D
5 - 2 V
53%
Altach A
2 - 0 V
43%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Anderlecht A
1 - 1 E
35%
Mechelen D
0 - 1 Î
34%
Club Brugge A
0 - 2 Î
66%
R. Union SG D
0 - 0 E
69%
Sint-Truiden A
0 - 0 E
44%
Anderlecht D
1 - 3 Î
52%
Mechelen A
1 - 1 E
40%
Dender D
3 - 1 V
51%
ZW A
2 - 0 V
65%
Mechelen A
3 - 1 V
40%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 52.6 vs 53.6), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Sturm are avantajul ofensiv cu 1.8 goluri pe meci față de 1.1 ale Gent.

Ambele apărări sunt comparabile, cu Sturm primind 0.9 și Gent primind 1.0 pe meci.

Sturm nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Gent nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Sturm este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.4 goluri în total. Sub 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Sturm are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 12.8 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Sturm

Sturm

VS
Gent

Gent

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe