Sari la conținut
Compară Westerlo vs La Louvière

Westerlo vs La Louvière Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Westerlo vs La Louvière: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Westerlo Westerlo Echipa Gazdă
La Louvière La Louvière Echipa Oaspete
Westerlo
45.7
Î E Î V Î V V E Î V

Ultimele 10 Meciuri

La Louvière
35.9
V Î Î Î Î Î E V E E

Categorii Câștigate

8

Westerlo

5

Egal

2

La Louvière

Radar de Performanță

Westerlo
La Louvière

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 2E, 4Î

20%

2V, 3E, 5Î

Goluri pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

1.4

14 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

2.0

20 / 10 meciuri

Golaveraj
-1

-1

-6

-6

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

10%

1 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

60%

6 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
Nacho Ferri (4 goluri)
P. Fall (6 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 11
Repriza 1: 5 / Repriza 2: 9
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
51.3

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 54.9

44.4

Dificultatea Ligii: 62.4, Calitatea Adversarului: 55.6

Contra Echipelor de Top
33%

1V / 3 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.42

Real: 1.4 | Dif: -0.02

1.47

Real: 1.4 | Dif: -0.07

Rating Ajustat
45.7

Atac: 47.3, Apărare: 50.6, Formă: 40.5

35.9

Atac: 44.1, Apărare: 31.5, Formă: 18.9

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

3
3

46-60'

3
4

61-75'

3
4

76-90+'

3
Westerlo
La Louvière
Westerlo

Detalii Putere

45.7

Total

Atac 47.3
Apărare 50.6
Formă 40.5
Consistență 44.8
La Louvière

Detalii Putere

35.9

Total

Atac 44.1
Apărare 31.5
Formă 18.9
Consistență 61.3

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

59.5 vs 62.4

Calitatea Adversarului

54.9 vs 55.6

Contra Echipelor de Top

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
Î
Genk (54%)
E
OHL (35%)
Î
Antwerp (40%)
V
OHL (40%)
Î
Genk (49%)
V
Standard (72%)
V
Charleroi (57%)
E
Standard (72%)
La Louvière logo La Louvière
V
Cercle Brugge (46%)
Î
Dender (40%)
Î
ZW (59%)
Î
ZW (54%)
Î
Cercle Brugge (63%)
Î
Dender (46%)
E
Genk (61%)
V
Cercle Brugge (63%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Genk D
0 - 3 Î
54%
OHL A
3 - 3 E
35%
Antwerp A
2 - 4 Î
40%
OHL D
2 - 0 V
40%
Genk A
1 - 2 Î
49%
Standard D
2 - 1 V
72%
Charleroi A
2 - 0 V
57%
Standard D
0 - 0 E
72%
Club Brugge A
1 - 2 Î
78%
OHL D
1 - 0 V
52%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Cercle Brugge A
4 - 1 V
46%
Dender D
1 - 2 Î
40%
ZW D
0 - 4 Î
59%
ZW A
0 - 2 Î
54%
Cercle Brugge D
0 - 3 Î
63%
Dender A
0 - 1 Î
46%
Genk A
5 - 5 E
61%
Cercle Brugge D
3 - 1 V
63%
Antwerp A
0 - 0 E
52%
Standard D
1 - 1 E
72%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 51.3 vs 44.4), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Westerlo la 1.4 și La Louvière la 1.4 goluri pe meci.

Westerlo are avantajul defensiv, primind 1.5 pe meci față de 2.0 ale La Louvière.

Westerlo a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Westerlo este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 3.1 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

Westerlo are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 9.8 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Westerlo

Westerlo

VS
La Louvière

La Louvière

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe