Sari la conținut
Compară Westerlo vs Varaždin

Westerlo vs Varaždin Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară Westerlo vs Varaždin: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

Westerlo Westerlo Echipa Gazdă
Varaždin Varaždin Echipa Oaspete
Westerlo
45.7
Î E Î V Î V V E Î V

Ultimele 10 Meciuri

Varaždin
42.1
E Î Î V V V E Î V E

Categorii Câștigate

8

Westerlo

3

Egal

4

Varaždin

Radar de Performanță

Westerlo
Varaždin

Comparație Statistică

Procent Victorii
40%

4V, 2E, 4Î

40%

4V, 3E, 3Î

Goluri pe Meci
1.4

14 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.5

15 / 10 meciuri

1.1

11 / 10 meciuri

Golaveraj
-1

-1

+2

+2

Poartă Neînvinsă
40%

4 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

40%

4 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

70%

7 / 10 meciuri

Golgeter
Nacho Ferri (4 goluri)
A. Latković (4 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 3 / Repriza 2: 11
Repriza 1: 8 / Repriza 2: 5
Victorii Acasă
20%

1V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
51.3

Dificultatea Ligii: 59.5, Calitatea Adversarului: 54.9

34.6

Dificultatea Ligii: 45.0, Calitatea Adversarului: 47.4

Contra Echipelor de Top
33%

1V / 3 meciuri

0%

0V / 1 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.42

Real: 1.4 | Dif: -0.02

1.06

Real: 1.3 | Dif: +0.24

Rating Ajustat
45.7

Atac: 47.3, Apărare: 50.6, Formă: 40.5

42.1

Atac: 36.7, Apărare: 53.6, Formă: 33.8

Analiza Momentului Golurilor

2

0-15'

4

16-30'

3
1

31-45'

1
3

46-60'

2
4

61-75'

2
4

76-90+'

1
Westerlo
Varaždin
Westerlo

Detalii Putere

45.7

Total

Atac 47.3
Apărare 50.6
Formă 40.5
Consistență 44.8
Varaždin

Detalii Putere

42.1

Total

Atac 36.7
Apărare 53.6
Formă 33.8
Consistență 50.5

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

59.5 vs 45.0

Calitatea Adversarului

54.9 vs 47.4

Contra Echipelor de Top

33% vs 0%
Westerlo logo Westerlo
Î
Genk (54%)
E
OHL (35%)
Î
Antwerp (40%)
V
OHL (40%)
Î
Genk (49%)
V
Standard (72%)
V
Charleroi (57%)
E
Standard (72%)
Varaždin logo Varaždin
E
Lokomotiva (44%)
Î
Hajduk (58%)
Î
Dinamo Zagreb (76%)
V
Rijeka (44%)
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
E
Gorica (44%)
Î
Istra (46%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Genk D
0 - 3 Î
54%
OHL A
3 - 3 E
35%
Antwerp A
2 - 4 Î
40%
OHL D
2 - 0 V
40%
Genk A
1 - 2 Î
49%
Standard D
2 - 1 V
72%
Charleroi A
2 - 0 V
57%
Standard D
0 - 0 E
72%
Club Brugge A
1 - 2 Î
78%
OHL D
1 - 0 V
52%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Lokomotiva A
1 - 1 E
44%
Hajduk D
1 - 3 Î
58%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 Î
76%
Rijeka A
1 - 0 V
44%
Osijek D
2 - 0 V
46%
Slaven A
2 - 1 V
35%
Gorica A
1 - 1 E
44%
Istra D
1 - 2 Î
46%
Vukovar A
2 - 0 V
32%
Lokomotiva D
1 - 1 E
49%

Analiză AI

Aceasta este o confruntare fascinantă între două echipe echilibrate. Cifrele brute spun o poveste, dar analiza calității adversarilor adaugă un context crucial.

Westerlo a întâlnit o opoziție semnificativ mai puternică (SoS: 51.3) comparativ cu Varaždin (SoS: 34.6). Aceasta înseamnă că statisticile Westerlo au o greutate mai mare.

Ambele echipe sunt echilibrate în atac, cu Westerlo la 1.4 și Varaždin la 1.3 goluri pe meci.

Varaždin are avantajul defensiv, primind 1.1 pe meci față de 1.5 ale Westerlo.

Westerlo a avut dificultăți împotriva opoziției de elită, câștigând doar 1 din 3 meciuri.

Westerlo este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.7 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — probabil.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

Westerlo

Westerlo

VS
Varaždin

Varaždin

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe