Sari la conținut
Compară ZW vs Pogoń

ZW vs Pogoń Statistici Directe și Comparare de Formă

Compară ZW vs Pogoń: statistici directe, forma recentă, goluri, record defensiv și indicatori de forță din ultimele meciuri.

ZW ZW Echipa Gazdă
Pogoń Pogoń Echipa Oaspete
ZW
60.1
V V V V V E V Î Î Î

Ultimele 10 Meciuri

Pogoń
46.9
Î V E Î V Î Î V Î V

Categorii Câștigate

10

ZW

5

Egal

0

Pogoń

Radar de Performanță

ZW
Pogoń

Comparație Statistică

Procent Victorii
60%

6V, 1E, 3Î

40%

4V, 1E, 5Î

Goluri pe Meci
1.7

17 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Goluri Primite pe Meci
1.1

11 / 10 meciuri

1.3

13 / 10 meciuri

Golaveraj
+6

+6

0

0

Poartă Neînvinsă
30%

3 / 10 meciuri

30%

3 / 10 meciuri

Peste 2,5 Goluri
60%

6 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Ambele Marchează
50%

5 / 10 meciuri

50%

5 / 10 meciuri

Golgeter
J. Opoku (5 goluri)
P. Mukairu (3 goluri)
Goluri pe Reprize
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 11
Repriza 1: 6 / Repriza 2: 7
Victorii Acasă
60%

3V / 5 meciuri

60%

3V / 5 meciuri

Victorii în Deplasare
60%

3V / 5 meciuri

20%

1V / 5 meciuri

Dificultatea Calendarului
55.4

Dificultatea Ligii: 62.4, Calitatea Adversarului: 50.7

54.5

Dificultatea Ligii: 57.0, Calitatea Adversarului: 52.8

Contra Echipelor de Top
0%

0V / 0 meciuri

0%

0V / 0 meciuri

Goluri Așteptate (xG)
1.84

Real: 1.7 | Dif: -0.14

1.32

Real: 1.3 | Dif: -0.02

Rating Ajustat
60.1

Atac: 59.7, Apărare: 66.8, Formă: 63.2

46.9

Atac: 45.3, Apărare: 59.2, Formă: 41.8

Analiza Momentului Golurilor

1

0-15'

2

16-30'

2
2

31-45'

2
4

46-60'

3
5

61-75'

2
3

76-90+'

4
ZW
Pogoń
ZW

Detalii Putere

60.1

Total

Atac 59.7
Apărare 66.8
Formă 63.2
Consistență 43.3
Pogoń

Detalii Putere

46.9

Total

Atac 45.3
Apărare 59.2
Formă 41.8
Consistență 39.7

Dificultatea Calendarului

Măsoară dificultatea adversarilor.

Dificultatea Ligii

62.4 vs 57.0

Calitatea Adversarului

50.7 vs 52.8

Contra Echipelor de Top

0% vs 0%
ZW logo ZW
V
Dender (35%)
V
Cercle Brugge (51%)
V
La Louvière (38%)
V
La Louvière (42%)
V
Dender (51%)
E
Cercle Brugge (58%)
V
Charleroi (57%)
Î
Gent (63%)
Pogoń logo Pogoń
Î
Jagiellonia (53%)
V
Wisła Płock (42%)
E
Cracovia (45%)
Î
Lech (64%)
V
Piast (58%)
Î
Legia (59%)
Î
Lechia (51%)
V
Kielce (43%)

Calitatea Adversarului: Calitatea adversarului combină puterea ligii, forma recentă la puncte, golaverajul și contextul acasă/deplasare. Nu măsoară doar mărimea sau reputația clubului.

Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Dender A
2 - 1 V
35%
Cercle Brugge D
3 - 2 V
51%
La Louvière A
4 - 0 V
38%
La Louvière D
2 - 0 V
42%
Dender D
2 - 1 V
51%
Cercle Brugge A
2 - 2 E
58%
Charleroi A
1 - 0 V
57%
Gent D
0 - 2 Î
63%
Standard A
0 - 1 Î
67%
Mechelen D
1 - 2 Î
45%
Detalii Adversari
Detalii Adversari
Rezultat
Cal. Adv.
Jagiellonia D
2 - 3 Î
53%
Wisła Płock A
3 - 0 V
42%
Cracovia D
1 - 1 E
45%
Lech A
1 - 2 Î
64%
Piast D
2 - 0 V
58%
Legia A
0 - 2 Î
59%
Lechia D
1 - 2 Î
51%
Kielce A
2 - 1 V
43%
Raków D
0 - 2 Î
59%
Widzew A
1 - 0 V
54%

Analiză AI

Statisticile indică o direcție clară în acest meci, deși outsiderul nu trebuie subestimat.

Ambele echipe au întâlnit niveluri similare de opoziție (SoS: 55.4 vs 54.5), făcând statisticile brute o bază fiabilă de comparație.

ZW are avantajul ofensiv cu 1.7 goluri pe meci față de 1.3 ale Pogoń.

Ambele apărări sunt comparabile, cu ZW primind 1.1 și Pogoń primind 1.3 pe meci.

ZW nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

Pogoń nu a întâlnit adversari de elită recent, ceea ce face dificilă evaluarea potențialului lor.

ZW este o echipă puternică în deplasare cu 60% victorii, sugerând că pot performa indiferent de loc.

Pe baza statisticilor combinate, se așteaptă 2.7 goluri în total. Peste 2,5 goluri este tendința statistică, ambele echipe marcând — posibil.

ZW are avantajul conform metricilor ajustate, dar rezultatul nu este predeterminat. Diferența de 13.2 puncte sugerează un meci competitiv.

Simulator de Meci

Simulare de meci cu AI bazată pe statistici reale

ZW

ZW

VS
Pogoń

Pogoń

Pentru a elimina fluctuațiile momentane și întâmplările în meciurile directe (H2H), limităm analizele noastre la o adâncime optimă de exact 10 partide. Nici mai mult, nici mai puțin. Această abordare concentrată reprezintă standardul nostru de aur incontestabil, dezvăluind în forma sa cea mai pură superioritatea tactică și psihologică pe care echipele o stabilesc una împotriva celeilalte. Noi nu ne lăsăm distrași de zgomotul trecutului, ci ne concentrăm pe precizia milimetrică a formei actuale.

Echipe Populare

Folosim cookie-uri și local storage pentru a vă îmbunătăți experiența. Aflați mai multe