Прескочи на садржај
Упореди AEK Athens vs Benfica

AEK Athens vs Benfica Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite AEK Athens i Benfica: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

AEK Athens AEK Athens Domaćin
Benfica Benfica Gost
AEK Athens
66.5
P N P P I P P I N P

Poslednjih 10 Utakmica

Benfica
75.2
N N P P P N P P N P

Osvojene Kategorije

3

AEK Athens

3

Nerešeno

9

Benfica

Radar Učinka

AEK Athens
Benfica

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
60%

6P, 2N, 2I

60%

6P, 4N, 0I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

+11

+11

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Zine (3 golova)
A. Schjelderup (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
59.8

Težina Lige: 64.8, Kvalitet Protivnika: 61.0

65.6

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.3

Protiv Elitnih
50%

1P / 2 utakmica

50%

1P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.89

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.09

2.52

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.32

Korigovana Snaga
66.5

Napad: 65.9, Odbrana: 76.9, Forma: 65.9

75.2

Napad: 84.8, Odbrana: 73.2, Forma: 69.4

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

5
2

16-30'

3
4

31-45'

1
2

46-60'

3
4

61-75'

4
2

76-90+'

6
AEK Athens
Benfica
AEK Athens

Analiza Snage

66.5

Ukupno

Napad 65.9
Odbrana 76.9
Forma 65.9
Doslednost 52.0
Benfica

Analiza Snage

75.2

Ukupno

Napad 84.8
Odbrana 73.2
Forma 69.4
Doslednost 71.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

64.8 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

61.0 vs 61.3

Protiv Elitnih

50% vs 50%
AEK Athens logo AEK Athens
P
Panathinaikos (52%)
N
Panathinaikos (57%)
P
PAOK (54%)
P
Rayo (68%)
I
Rayo (73%)
P
Olympiakos (61%)
P
Kifisia (49%)
I
Celje (67%)
Benfica logo Benfica
N
Braga (64%)
N
Famalicão (74%)
P
Moreirense (50%)
P
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
N
Casa Pia (53%)
P
Vitória SC (54%)
P
Arouca (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panathinaikos D
2 - 1 P
52%
Panathinaikos G
0 - 0 N
57%
PAOK D
3 - 0 P
54%
Rayo D
3 - 1 P
68%
Rayo G
0 - 3 I
73%
Olympiakos G
1 - 0 P
61%
Kifisia D
3 - 0 P
49%
Celje D
0 - 2 I
67%
Atromitos G
2 - 2 N
59%
Celje G
4 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Braga D
2 - 2 N
64%
Famalicão G
2 - 2 N
74%
Moreirense D
4 - 1 P
50%
Sporting G
2 - 1 P
75%
Nacional D
2 - 0 P
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Vitória SC D
3 - 0 P
54%
Arouca G
2 - 1 P
62%
Porto D
2 - 2 N
69%
Gil Vicente G
2 - 1 P
60%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 59.8 vs 65.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Benfica има нападачку предност са 2.2 голова по мечу наспрам 1.8 AEK Athens.

Обе одбране су упоредиве, са AEK Athens који прима 0.9 и Benfica који прима 1.1 по мечу.

Фактор домаћег терена иде у корист AEK Athens, са 80% победа код куће.

Benfica је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Benfica има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.7 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

AEK Athens

AEK Athens

VS
Benfica

Benfica

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више