Прескочи на садржај
Упореди Alanyaspor vs Estrela

Alanyaspor vs Estrela Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Alanyaspor i Estrela: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Alanyaspor Alanyaspor Domaćin
Estrela Estrela Gost
Alanyaspor
50.5
P N I I N N P N N I

Poslednjih 10 Utakmica

Estrela
39.2
N I I I I I P I N N

Osvojene Kategorije

10

Alanyaspor

5

Nerešeno

0

Estrela

Radar Učinka

Alanyaspor
Estrela

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 5N, 3I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
+3

+3

-3

-3

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
İ. Kaya (4 golova)
Rodrigo Pinho (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
62.3

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 55.8

53.1

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.62

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.12

1.0

Stvarno: 1.0 | Razl: 0.0

Korigovana Snaga
50.5

Napad: 56.1, Odbrana: 67.4, Forma: 22.5

39.2

Napad: 34.4, Odbrana: 58.4, Forma: 10.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
1

16-30'

3

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

2
5

76-90+'

2
Alanyaspor
Estrela
Alanyaspor

Analiza Snage

50.5

Ukupno

Napad 56.1
Odbrana 67.4
Forma 22.5
Doslednost 67.3
Estrela

Analiza Snage

39.2

Ukupno

Napad 34.4
Odbrana 58.4
Forma 10.3
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

55.8 vs 61.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Alanyaspor logo Alanyaspor
P
Kayseri (44%)
N
Antalyaspor (48%)
I
Samsunspor (62%)
I
Kasımpaşa (57%)
N
Trabzonspor (69%)
N
Gaziantep (54%)
P
Kocaelispor (46%)
N
Göztepe (64%)
Estrela logo Estrela
N
Famalicão (69%)
I
Moreirense (55%)
I
Porto (69%)
I
Arouca (62%)
I
Sporting (70%)
I
Nacional (57%)
P
Casa Pia (48%)
I
Rio Ave (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kayseri D
3 - 1 P
44%
Antalyaspor G
0 - 0 N
48%
Samsunspor D
2 - 3 I
62%
Kasımpaşa G
0 - 1 I
57%
Trabzonspor D
1 - 1 N
69%
Gaziantep G
1 - 1 N
54%
Kocaelispor D
5 - 0 P
46%
Göztepe G
2 - 2 N
64%
Gençlerbirliği D
0 - 0 N
45%
Galatasaray G
1 - 3 I
69%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Famalicão D
0 - 0 N
69%
Moreirense G
2 - 3 I
55%
Porto D
1 - 2 I
69%
Arouca G
0 - 1 I
62%
Sporting D
0 - 1 I
70%
Nacional G
0 - 2 I
57%
Casa Pia D
4 - 0 P
48%
Rio Ave G
1 - 2 I
66%
Gil Vicente D
2 - 2 N
55%
AVS G
0 - 0 N
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 62.3 vs 53.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Alanyaspor има нападачку предност са 1.5 голова по мечу наспрам 1.0 Estrela.

Обе одбране су упоредиве, са Alanyaspor који прима 1.2 и Estrela који прима 1.3 по мечу.

Alanyaspor се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Alanyaspor има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Alanyaspor

Alanyaspor

VS
Estrela

Estrela

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више