Прескочи на садржај
Упореди Alavés vs Lorient

Alavés vs Lorient Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Alavés i Lorient: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Alavés Alavés Domaćin
Lorient Lorient Gost
Alavés
43.5
N I P I N N P N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Lorient
51.4
P N I P I N I P N N

Osvojene Kategorije

6

Alavés

1

Nerešeno

8

Lorient

Radar Učinka

Alavés
Lorient

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 4N, 4I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+3

+3

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Toni Martínez (7 golova)
B. Dieng (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
60.4

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 66.3

60.2

Težina Lige: 81.9, Kvalitet Protivnika: 64.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.08

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.28

1.78

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.38

Korigovana Snaga
43.5

Napad: 66.2, Odbrana: 29.4, Forma: 22.1

51.4

Napad: 51.4, Odbrana: 69.8, Forma: 33.1

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
1

16-30'

4
2

31-45'

4

46-60'

3
4

61-75'

1
4

76-90+'

5
Alavés
Lorient
Alavés

Analiza Snage

43.5

Ukupno

Napad 66.2
Odbrana 29.4
Forma 22.1
Doslednost 64.0
Lorient

Analiza Snage

51.4

Ukupno

Napad 51.4
Odbrana 69.8
Forma 33.1
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 81.9

Kvalitet Protivnika

66.3 vs 64.0

Protiv Elitnih

0% vs 20%
Alavés logo Alavés
N
Elche (66%)
I
Athletic (55%)
P
Mallorca (68%)
I
Real Madrid (70%)
N
Real Sociedad (66%)
N
Osasuna (58%)
P
Celta Vigo (59%)
N
Villarreal (73%)
Lorient logo Lorient
P
Metz (48%)
N
Paris SG (84%)
I
Strasbourg (55%)
P
Marseille (61%)
I
Lyon (70%)
N
Paris FC (72%)
I
Toulouse (62%)
P
Lens (71%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Elche G
1 - 1 N
66%
Athletic D
2 - 4 I
55%
Mallorca D
2 - 1 P
68%
Real Madrid G
1 - 2 I
70%
Real Sociedad G
3 - 3 N
66%
Osasuna D
2 - 2 N
58%
Celta Vigo G
4 - 3 P
59%
Villarreal D
1 - 1 N
73%
Valencia G
2 - 3 I
72%
Levante G
0 - 2 I
76%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Metz G
4 - 0 P
48%
Paris SG G
2 - 2 N
84%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Marseille D
2 - 0 P
61%
Lyon G
0 - 2 I
70%
Paris FC D
1 - 1 N
72%
Toulouse G
0 - 1 I
62%
Lens D
2 - 1 P
71%
Lille G
1 - 1 N
78%
Nice D
0 - 0 N
39%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 60.4 vs 60.2), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Alavés има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.4 Lorient.

У одбрани Lorient је далеко супериорнији, примајући само 1.1 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Alavés прима 2.2 по мечу.

Alavés се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Lorient се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Lorient има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.9 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Alavés

Alavés

VS
Lorient

Lorient

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више