Прескочи на садржај
Упореди Alverca vs Atromitos

Alverca vs Atromitos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Alverca i Atromitos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Alverca Alverca Domaćin
Atromitos Atromitos Gost
Alverca
44.7
N I P I P P I N N N

Poslednjih 10 Utakmica

Atromitos
53.5
P I I P P P N N I N

Osvojene Kategorije

1

Alverca

4

Nerešeno

10

Atromitos

Radar Učinka

Alverca
Atromitos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 4N, 3I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

+5

+5

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Figueiredo (4 golova)
M. Baku (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.5

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 59.7

54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.42

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.22

1.99

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.19

Korigovana Snaga
44.7

Napad: 41.0, Odbrana: 58.1, Forma: 30.7

53.5

Napad: 62.4, Odbrana: 58.9, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

5
2

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

3
Alverca
Atromitos
Alverca

Analiza Snage

44.7

Ukupno

Napad 41.0
Odbrana 58.1
Forma 30.7
Doslednost 57.7
Atromitos

Analiza Snage

53.5

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 58.9
Forma 41.6
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

59.7 vs 52.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
N
Estoril (47%)
I
Porto (74%)
P
Arouca (57%)
I
Nacional (57%)
P
Casa Pia (48%)
P
Rio Ave (66%)
I
Sporting (70%)
N
Gil Vicente (60%)
Atromitos logo Atromitos
P
Kifisia (54%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
P
Asteras (56%)
P
Panserraikos (54%)
P
Larissa (41%)
N
Kifisia (49%)
N
Panaitolikos (53%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estoril D
1 - 1 N
47%
Porto G
0 - 1 I
74%
Arouca D
2 - 1 P
57%
Nacional G
0 - 1 I
57%
Casa Pia D
3 - 1 P
48%
Rio Ave G
2 - 1 P
66%
Sporting D
1 - 4 I
70%
Gil Vicente G
2 - 2 N
60%
AVS D
0 - 0 N
59%
Vitória SC G
1 - 1 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kifisia G
3 - 0 P
54%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
2 - 4 I
61%
Asteras D
2 - 1 P
56%
Panserraikos G
4 - 0 P
54%
Larissa D
3 - 2 P
41%
Kifisia D
0 - 0 N
49%
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Levadiakos G
0 - 1 I
49%
AEK Athens D
2 - 2 N
62%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.5 vs 54.0), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Atromitos има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.2 Alverca.

Обе одбране су упоредиве, са Alverca који прима 1.3 и Atromitos који прима 1.3 по мечу.

Atromitos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Atromitos има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.8 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Alverca

Alverca

VS
Atromitos

Atromitos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више