Прескочи на садржај
Упореди Alverca vs Benfica

Alverca vs Benfica Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Alverca i Benfica: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Alverca Alverca Domaćin
Benfica Benfica Gost
Alverca
44.7
N I P I P P I N N N

Poslednjih 10 Utakmica

Benfica
75.2
N N P P P N P P N P

Osvojene Kategorije

0

Alverca

1

Nerešeno

14

Benfica

Radar Učinka

Alverca
Benfica

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 4N, 3I

60%

6P, 4N, 0I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

+11

+11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Figueiredo (4 golova)
A. Schjelderup (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.5

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 59.7

65.6

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

50%

1P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.42

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.22

2.52

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.32

Korigovana Snaga
44.7

Napad: 41.0, Odbrana: 58.1, Forma: 30.7

75.2

Napad: 84.8, Odbrana: 73.2, Forma: 69.4

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

5
1

16-30'

3

31-45'

1
2

46-60'

3
3

61-75'

4
3

76-90+'

6
Alverca
Benfica
Alverca

Analiza Snage

44.7

Ukupno

Napad 41.0
Odbrana 58.1
Forma 30.7
Doslednost 57.7
Benfica

Analiza Snage

75.2

Ukupno

Napad 84.8
Odbrana 73.2
Forma 69.4
Doslednost 71.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

59.7 vs 61.3

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Alverca logo Alverca
N
Estoril (47%)
I
Porto (74%)
P
Arouca (57%)
I
Nacional (57%)
P
Casa Pia (48%)
P
Rio Ave (66%)
I
Sporting (70%)
N
Gil Vicente (60%)
Benfica logo Benfica
N
Braga (64%)
N
Famalicão (74%)
P
Moreirense (50%)
P
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
N
Casa Pia (53%)
P
Vitória SC (54%)
P
Arouca (62%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estoril D
1 - 1 N
47%
Porto G
0 - 1 I
74%
Arouca D
2 - 1 P
57%
Nacional G
0 - 1 I
57%
Casa Pia D
3 - 1 P
48%
Rio Ave G
2 - 1 P
66%
Sporting D
1 - 4 I
70%
Gil Vicente G
2 - 2 N
60%
AVS D
0 - 0 N
59%
Vitória SC G
1 - 1 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Braga D
2 - 2 N
64%
Famalicão G
2 - 2 N
74%
Moreirense D
4 - 1 P
50%
Sporting G
2 - 1 P
75%
Nacional D
2 - 0 P
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Vitória SC D
3 - 0 P
54%
Arouca G
2 - 1 P
62%
Porto D
2 - 2 N
69%
Gil Vicente G
2 - 1 P
60%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Benfica се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 65.6) у поређењу са Alverca (SoS: 52.5). То значи да статистика Benfica има већу тежину.

Напад Benfica је на другом нивоу, са просеком од 2.2 голова по мечу и A. Schjelderup на челу са 5 голова. Alverca постиже само 1.2 по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Alverca који прима 1.3 и Benfica који прима 1.1 по мечу.

Benfica је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Benfica је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (84.8), одбрани (73.2) и форми (69.4) не оставља простор за сумњу. Alverca мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Alverca

Alverca

VS
Benfica

Benfica

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више