Прескочи на садржај
Упореди Alverca vs Başakşehir

Alverca vs Başakşehir Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Alverca i Başakşehir: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Alverca Alverca Domaćin
Başakşehir Başakşehir Gost
Alverca
44.7
N I P I P P I N N N

Poslednjih 10 Utakmica

Başakşehir
57.0
P I P N P N N I P P

Osvojene Kategorije

3

Alverca

2

Nerešeno

10

Başakşehir

Radar Učinka

Alverca
Başakşehir

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 4N, 3I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

+8

+8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Figueiredo (4 golova)
E. Shomurodov (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
52.5

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 59.7

49.4

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.42

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.22

1.91

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.31

Korigovana Snaga
44.7

Napad: 41.0, Odbrana: 58.1, Forma: 30.7

57.0

Napad: 53.0, Odbrana: 72.9, Forma: 49.7

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

4
1

16-30'

1

31-45'

4
2

46-60'

1
3

61-75'

2
3

76-90+'

4
Alverca
Başakşehir
Alverca

Analiza Snage

44.7

Ukupno

Napad 41.0
Odbrana 58.1
Forma 30.7
Doslednost 57.7
Başakşehir

Analiza Snage

57.0

Ukupno

Napad 53.0
Odbrana 72.9
Forma 49.7
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 72.0

Kvalitet Protivnika

59.7 vs 58.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
N
Estoril (47%)
I
Porto (74%)
P
Arouca (57%)
I
Nacional (57%)
P
Casa Pia (48%)
P
Rio Ave (66%)
I
Sporting (70%)
N
Gil Vicente (60%)
Başakşehir logo Başakşehir
P
Samsunspor (62%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Kasımpaşa (52%)
N
Trabzonspor (74%)
P
Gençlerbirliği (45%)
N
Kocaelispor (51%)
N
Antalyaspor (43%)
I
Galatasaray (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estoril D
1 - 1 N
47%
Porto G
0 - 1 I
74%
Arouca D
2 - 1 P
57%
Nacional G
0 - 1 I
57%
Casa Pia D
3 - 1 P
48%
Rio Ave G
2 - 1 P
66%
Sporting D
1 - 4 I
70%
Gil Vicente G
2 - 2 N
60%
AVS D
0 - 0 N
59%
Vitória SC G
1 - 1 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Samsunspor D
3 - 0 P
62%
Fenerbahçe G
1 - 3 I
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 P
52%
Trabzonspor G
1 - 1 N
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 P
45%
Kocaelispor G
0 - 0 N
51%
Antalyaspor D
0 - 0 N
43%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Göztepe D
2 - 1 P
59%
Konyaspor D
2 - 0 P
61%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.5 vs 49.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Başakşehir има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 1.2 Alverca.

Başakşehir има одбрамбену предност, примајући 0.8 по мечу наспрам 1.3 Alverca.

Фактор домаћег терена иде у корист Başakşehir, са 83% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.4 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Başakşehir има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Alverca

Alverca

VS
Başakşehir

Başakşehir

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више