Прескочи на садржај
Упореди Angers vs Nacional

Angers vs Nacional Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Angers i Nacional: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Angers Angers Domaćin
Nacional Nacional Gost
Angers
30.8
N I I N I N I I P I

Poslednjih 10 Utakmica

Nacional
40.8
I I P P I P I I N I

Osvojene Kategorije

3

Angers

3

Nerešeno

9

Nacional

Radar Učinka

Angers
Nacional

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 3N, 6I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-13

-13

-3

-3

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
P. Peter (2 golova)
J. Ramírez (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 1 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
57.7

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 66.7

53.1

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.6

Stvarno: 0.6 | Razl: 0.0

0.96

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.16

Korigovana Snaga
30.8

Napad: 21.5, Odbrana: 39.5, Forma: 10.8

40.8

Napad: 27.5, Odbrana: 65.3, Forma: 30.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

1
1

46-60'

1
3

61-75'

3
1

76-90+'

Angers
Nacional
Angers

Analiza Snage

30.8

Ukupno

Napad 21.5
Odbrana 39.5
Forma 10.8
Doslednost 74.8
Nacional

Analiza Snage

40.8

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 65.3
Forma 30.9
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

66.7 vs 61.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Angers logo Angers
N
Strasbourg (55%)
I
Auxerre (71%)
I
Paris SG (79%)
N
Le Havre (53%)
I
Rennes (80%)
N
Lyon (65%)
I
Lens (76%)
I
Nice (55%)
Nacional logo Nacional
I
Santa Clara (71%)
I
AVS (59%)
P
Tondela (57%)
P
Alverca (59%)
I
Benfica (80%)
P
Estrela (49%)
I
Famalicão (74%)
I
Estoril (47%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Strasbourg D
1 - 1 N
55%
Auxerre G
1 - 3 I
71%
Paris SG D
0 - 3 I
79%
Le Havre D
1 - 1 N
53%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Lyon D
0 - 0 N
65%
Lens G
1 - 5 I
76%
Nice D
0 - 2 I
55%
Nantes G
1 - 0 P
56%
Monaco G
0 - 2 I
77%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Santa Clara G
0 - 2 I
71%
AVS D
1 - 2 I
59%
Tondela G
2 - 0 P
57%
Alverca D
1 - 0 P
59%
Benfica G
0 - 2 I
80%
Estrela D
2 - 0 P
49%
Famalicão G
0 - 1 I
74%
Estoril D
0 - 1 I
47%
Moreirense G
1 - 1 N
55%
Braga D
1 - 2 I
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 57.7 vs 53.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Angers на просеку 0.6 и Nacional на 0.8 голова по мечу.

Nacional има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.9 Angers.

Angers се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 5 мечева.

Nacional се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Nacional има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Angers

Angers

VS
Nacional

Nacional

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више