Прескочи на садржај
Упореди Antwerp vs Go Ahead

Antwerp vs Go Ahead Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Antwerp i Go Ahead: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Antwerp Antwerp Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Antwerp
41.9
I I P P P I I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

3

Antwerp

2

Nerešeno

10

Go Ahead

Radar Učinka

Antwerp
Go Ahead

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+8

+8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
C. Scott (4 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
56.3

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 54.2

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.15

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.05

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigovana Snaga
41.9

Napad: 39.0, Odbrana: 53.1, Forma: 31.9

56.1

Napad: 68.8, Odbrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

0-15'

4
2

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

5
1

61-75'

4
4

76-90+'

3
Antwerp
Go Ahead
Antwerp

Analiza Snage

41.9

Ukupno

Napad 39.0
Odbrana 53.1
Forma 31.9
Doslednost 49.3
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Odbrana 61.9
Forma 41.3
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 80.0

Kvalitet Protivnika

54.2 vs 60.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Antwerp logo Antwerp
I
Charleroi (46%)
I
Standard (55%)
P
Westerlo (50%)
P
Standard (60%)
P
OHL (35%)
I
Charleroi (62%)
I
Genk (61%)
I
OHL (52%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Charleroi D
0 - 1 I
46%
Standard D
0 - 5 I
55%
Westerlo G
4 - 2 P
50%
Standard G
2 - 1 P
60%
OHL D
2 - 0 P
35%
Charleroi G
1 - 2 I
62%
Genk D
1 - 2 I
61%
OHL G
0 - 1 I
52%
Standard D
1 - 1 N
67%
La Louvière G
0 - 0 N
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 56.3 vs 53.2), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Go Ahead има нападачку предност са 2.0 голова по мечу наспрам 1.1 Antwerp.

Go Ahead има одбрамбену предност, примајући 1.2 по мечу наспрам 1.5 Antwerp.

Antwerp се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Go Ahead се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Go Ahead има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 14.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Antwerp

Antwerp

VS
Go Ahead

Go Ahead

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више