Прескочи на садржај
Упореди Aris vs Union Berlin

Aris vs Union Berlin Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Aris i Union Berlin: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Aris Aris Domaćin
Union Berlin Union Berlin Gost
Aris
46.8
P P P N I N N I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Union Berlin
38.8
P N I I I N I P I I

Osvojene Kategorije

8

Aris

1

Nerešeno

6

Union Berlin

Radar Učinka

Aris
Union Berlin

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 5N, 2I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.1

21 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-10

-10

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
B. Garré (3 golova)
O. Burke (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
51.4

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 48.3

72.2

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 66.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.32

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.12

1.55

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.45

Korigovana Snaga
46.8

Napad: 40.6, Odbrana: 64.2, Forma: 30.4

38.8

Napad: 44.8, Odbrana: 36.7, Forma: 24.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

3

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

1
1

61-75'

2
3

76-90+'

6
Aris
Union Berlin
Aris

Analiza Snage

46.8

Ukupno

Napad 40.6
Odbrana 64.2
Forma 30.4
Doslednost 62.8
Union Berlin

Analiza Snage

38.8

Ukupno

Napad 44.8
Odbrana 36.7
Forma 24.4
Doslednost 59.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 91.0

Kvalitet Protivnika

48.3 vs 66.6

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Aris logo Aris
P
OFI (44%)
P
OFI (49%)
P
Volos (39%)
N
Levadiakos (49%)
I
OFI (44%)
N
Panserraikos (54%)
N
Atromitos (54%)
I
Panathinaikos (57%)
Union Berlin logo Union Berlin
P
Mainz 05 (70%)
N
Köln (57%)
I
Leipzig (84%)
I
Wolfsburg (50%)
I
Heidenheim (67%)
N
St. Pauli (50%)
I
Bayern Munich (86%)
P
Freiburg (72%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OFI D
3 - 1 P
44%
OFI G
2 - 0 P
49%
Volos D
3 - 2 P
39%
Levadiakos G
1 - 1 N
49%
OFI D
0 - 2 I
44%
Panserraikos G
0 - 0 N
54%
Atromitos D
0 - 0 N
54%
Panathinaikos G
1 - 3 I
57%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Volos G
1 - 1 N
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mainz 05 G
3 - 1 P
70%
Köln D
2 - 2 N
57%
Leipzig G
1 - 3 I
84%
Wolfsburg D
1 - 2 I
50%
Heidenheim G
1 - 3 I
67%
St. Pauli D
1 - 1 N
50%
Bayern Munich G
0 - 4 I
86%
Freiburg G
1 - 0 P
72%
Bremen D
1 - 4 I
62%
M'gladbach G
0 - 1 I
68%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Union Berlin се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.2) у поређењу са Aris (SoS: 51.4). То значи да статистика Union Berlin има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Aris на просеку 1.2 и Union Berlin на 1.1 голова по мечу.

У одбрани Aris је далеко супериорнији, примајући само 1.1 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Union Berlin прима 2.1 по мечу.

Aris се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Union Berlin је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 2 од 4 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Aris има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Aris

Aris

VS
Union Berlin

Union Berlin

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више