Прескочи на садржај
Упореди Arka vs Red Star

Arka vs Red Star Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Arka i Red Star: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Arka Arka Domaćin
Red Star Red Star Gost
Arka
38.9
N I I N P I N P I N

Poslednjih 10 Utakmica

Red Star
76.7
I P P N P P P P P P

Osvojene Kategorije

1

Arka

2

Nerešeno

12

Red Star

Radar Učinka

Arka
Red Star

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 4N, 4I

80%

8P, 1N, 1I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

2.5

25 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+15

+15

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
V. Gutkovskis (3 golova)
A. Katai (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 17 / 2. Poluvreme: 8
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

83%

5P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

75%

3P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
54.1

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.2

51.2

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 48.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.3

Stvarno: 1.3 | Razl: 0.0

2.35

Stvarno: 2.5 | Razl: +0.15

Korigovana Snaga
38.9

Napad: 45.1, Odbrana: 38.2, Forma: 20.8

76.7

Napad: 84.3, Odbrana: 67.5, Forma: 81.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

7
1

31-45'

6
6

46-60'

5
1

61-75'

4
2

76-90+'

2
Arka
Red Star
Arka

Analiza Snage

38.9

Ukupno

Napad 45.1
Odbrana 38.2
Forma 20.8
Doslednost 64.0
Red Star

Analiza Snage

76.7

Ukupno

Napad 84.3
Odbrana 67.5
Forma 81.0
Doslednost 68.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

52.2 vs 48.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Arka logo Arka
N
Lech (69%)
I
Piast (58%)
I
Jagiellonia (48%)
N
Cracovia (45%)
P
Zagłębie (49%)
I
Kielce (48%)
N
Widzew (54%)
P
Wisła Płock (47%)
Red Star logo Red Star
I
Novi Pazar (41%)
P
Čukarički (50%)
P
Partizan (52%)
N
Železničar P (62%)
P
Vojvodina (63%)
P
Spartak (28%)
P
Radnik (55%)
P
Radnički Niš (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lech G
1 - 1 N
69%
Piast G
1 - 4 I
58%
Jagiellonia D
0 - 3 I
48%
Cracovia G
2 - 2 N
45%
Zagłębie D
3 - 1 P
49%
Kielce G
0 - 3 I
48%
Widzew D
0 - 0 N
54%
Wisła Płock G
3 - 0 P
47%
Radomiak G
1 - 3 I
58%
Lechia D
2 - 2 N
46%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Novi Pazar D
1 - 2 I
41%
Čukarički G
2 - 1 P
50%
Partizan D
3 - 0 P
52%
Železničar P G
2 - 2 N
62%
Vojvodina D
4 - 1 P
63%
Spartak D
3 - 2 P
28%
Radnik G
2 - 1 P
55%
Radnički Niš D
2 - 0 P
44%
FK IMT G
2 - 1 P
63%
Napredak D
4 - 0 P
29%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.1 vs 51.2), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Напад Red Star је на другом нивоу, са просеком од 2.5 голова по мечу и A. Katai на челу са 7 голова. Arka постиже само 1.3 по мечу.

У одбрани Red Star је далеко супериорнији, примајући само 1.0 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Arka прима 1.9 по мечу.

Arka се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Red Star се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Red Star, са 83% победа код куће.

Red Star је јак тим у гостима са 75% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.4 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Red Star је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (84.3), одбрани (67.5) и форми (81.0) не оставља простор за сумњу. Arka мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Arka

Arka

VS
Red Star

Red Star

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више