Прескочи на садржај
Упореди Athletic vs NAC

Athletic vs NAC Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Athletic i NAC: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Athletic Athletic Domaćin
NAC NAC Gost
Athletic
39.8
I P I P I I P I I I

Poslednjih 10 Utakmica

NAC
33.2
P I I N N I I N I P

Osvojene Kategorije

11

Athletic

3

Nerešeno

1

NAC

Radar Učinka

Athletic
NAC

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 0N, 7I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-11

-11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Gorka Guruzeta (3 golova)
M. Nassoh (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
58.6

Težina Lige: 88.2, Kvalitet Protivnika: 66.6

53.8

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.48

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.48

0.91

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.11

Korigovana Snaga
39.8

Napad: 36.2, Odbrana: 50.7, Forma: 32.6

33.2

Napad: 27.7, Odbrana: 38.1, Forma: 20.8

Analiza Vremena Golova

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

1
1

61-75'

2
4

76-90+'

2
Athletic
NAC
Athletic

Analiza Snage

39.8

Ukupno

Napad 36.2
Odbrana 50.7
Forma 32.6
Doslednost 43.3
NAC

Analiza Snage

33.2

Ukupno

Napad 27.7
Odbrana 38.1
Forma 20.8
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

88.2 vs 80.0

Kvalitet Protivnika

66.6 vs 62.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Athletic logo Athletic
I
Valencia (67%)
P
Alavés (65%)
I
Atlético (66%)
P
Osasuna (58%)
I
Villarreal (73%)
I
Getafe (72%)
P
Betis (68%)
I
Girona (64%)
NAC logo NAC
P
Heerenveen (67%)
I
Utrecht (75%)
I
Ajax (62%)
N
Fortuna (61%)
N
Sparta (44%)
I
Zwolle (59%)
I
Go Ahead (70%)
N
Feyenoord (67%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Valencia D
0 - 1 I
67%
Alavés G
4 - 2 P
65%
Atlético G
2 - 3 I
66%
Osasuna D
1 - 0 P
58%
Villarreal D
1 - 2 I
73%
Getafe G
0 - 2 I
72%
Betis D
2 - 1 P
68%
Girona G
0 - 3 I
64%
Barcelona D
0 - 1 I
86%
Real Sociedad G
0 - 1 I
47%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Heerenveen D
2 - 0 P
67%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
Ajax D
0 - 2 I
62%
Fortuna G
1 - 1 N
61%
Sparta D
0 - 0 N
44%
Zwolle G
1 - 2 I
59%
Go Ahead G
0 - 6 I
70%
Feyenoord D
3 - 3 N
67%
Telstar G
0 - 3 I
69%
Volendam D
1 - 0 P
49%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 58.6 vs 53.8), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Athletic на просеку 1.0 и NAC на 0.8 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Athletic који прима 1.6 и NAC који прима 1.9 по мечу.

Athletic се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.7 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Athletic има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 6.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Athletic

Athletic

VS
NAC

NAC

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више