Прескочи на садржај
Упореди Atromitos vs Radomiak

Atromitos vs Radomiak Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Atromitos i Radomiak: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Atromitos Atromitos Domaćin
Radomiak Radomiak Gost
Atromitos
53.5
P I I P P P N N I N

Poslednjih 10 Utakmica

Radomiak
49.9
N P P P I N I N I P

Osvojene Kategorije

8

Atromitos

5

Nerešeno

2

Radomiak

Radar Učinka

Atromitos
Radomiak

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+2

+2

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Baku (6 golova)
R. Wolski (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

54.0

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.99

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.19

1.12

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.08

Korigovana Snaga
53.5

Napad: 62.4, Odbrana: 58.9, Forma: 41.6

49.9

Napad: 41.6, Odbrana: 69.3, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

3
2

16-30'

1
5

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

2
3

76-90+'

3
Atromitos
Radomiak
Atromitos

Analiza Snage

53.5

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 58.9
Forma 41.6
Doslednost 50.5
Radomiak

Analiza Snage

49.9

Ukupno

Napad 41.6
Odbrana 69.3
Forma 41.6
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 52.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Atromitos logo Atromitos
P
Kifisia (54%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
P
Asteras (56%)
P
Panserraikos (54%)
P
Larissa (41%)
N
Kifisia (49%)
N
Panaitolikos (53%)
Radomiak logo Radomiak
N
Cracovia (45%)
P
Lechia (46%)
P
Wisła Płock (47%)
P
Widzew (54%)
I
Zagłębie (54%)
N
Motor (54%)
I
Piast (58%)
N
Legia (59%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kifisia G
3 - 0 P
54%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
2 - 4 I
61%
Asteras D
2 - 1 P
56%
Panserraikos G
4 - 0 P
54%
Larissa D
3 - 2 P
41%
Kifisia D
0 - 0 N
49%
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Levadiakos G
0 - 1 I
49%
AEK Athens D
2 - 2 N
62%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cracovia G
0 - 0 N
45%
Lechia D
3 - 1 P
46%
Wisła Płock G
1 - 0 P
47%
Widzew D
2 - 1 P
54%
Zagłębie G
0 - 1 I
54%
Motor D
1 - 1 N
54%
Piast G
1 - 3 I
58%
Legia D
1 - 1 N
59%
GKS Katowice D
0 - 1 I
59%
Arka D
3 - 1 P
44%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.0 vs 54.0), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Atromitos има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.2 Radomiak.

Radomiak има одбрамбену предност, примајући 1.0 по мечу наспрам 1.3 Atromitos.

Atromitos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Radomiak се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Atromitos

Atromitos

VS
Radomiak

Radomiak

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више