Прескочи на садржај
Упореди Basel vs Standard

Basel vs Standard Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Basel i Standard: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Basel Basel Domaćin
Standard Standard Gost
Basel
46.7
I P I I N P P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Osvojene Kategorije

2

Basel

3

Nerešeno

10

Standard

Radar Učinka

Basel
Standard

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+8

+8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
B. Traoré (3 golova)
C. Nielsen (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 14
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
50.1

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 50.8

66.9

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 51.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

100%

1P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.35

Stvarno: 1.5 | Razl: +0.15

1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

Korigovana Snaga
46.7

Napad: 50.0, Odbrana: 43.4, Forma: 50.0

65.8

Napad: 66.2, Odbrana: 81.8, Forma: 58.5

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

16-30'

4

31-45'

3
3

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

8
Basel
Standard
Basel

Analiza Snage

46.7

Ukupno

Napad 50.0
Odbrana 43.4
Forma 50.0
Doslednost 38.8
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Odbrana 81.8
Forma 58.5
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

49.0 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

50.8 vs 51.8

Protiv Elitnih

0% vs 100%
Basel logo Basel
I
Young Boys (60%)
P
Thun (48%)
I
Sion (66%)
I
Thun (53%)
N
Young Boys (50%)
P
Winterthur (42%)
P
Servette (58%)
I
St.Gallen (60%)
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Young Boys G
0 - 3 I
60%
Thun D
3 - 1 P
48%
Sion D
0 - 2 I
66%
Thun G
1 - 3 I
53%
Young Boys D
3 - 3 N
50%
Winterthur G
2 - 0 P
42%
Servette D
3 - 1 P
58%
St.Gallen G
0 - 3 I
60%
GC Zürich D
1 - 0 P
27%
Lausanne G
2 - 1 P
44%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Standard се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 66.9) у поређењу са Basel (SoS: 50.1). То значи да статистика Standard има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Basel на просеку 1.5 и Standard на 1.7 голова по мечу.

Standard има одбрамбену предност, примајући 0.9 по мечу наспрам 1.7 Basel.

Basel се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Standard је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Standard се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (65.8 vs 46.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Basel

Basel

VS
Standard

Standard

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више