Прескочи на садржај
Упореди Beşiktaş vs Rayo

Beşiktaş vs Rayo Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Beşiktaş i Rayo: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Beşiktaş Beşiktaş Domaćin
Rayo Rayo Gost
Beşiktaş
50.9
I P N I P I P P I P

Poslednjih 10 Utakmica

Rayo
65.9
N P P P N P I I P P

Osvojene Kategorije

3

Beşiktaş

4

Nerešeno

8

Rayo

Radar Učinka

Beşiktaş
Rayo

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

+4

+4

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
O. Kökçü (4 golova)
Alemão (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
49.0

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 57.8

69.3

Težina Lige: 87.0, Kvalitet Protivnika: 63.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.32

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.02

1.74

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.34

Korigovana Snaga
50.9

Napad: 42.9, Odbrana: 69.3, Forma: 49.5

65.9

Napad: 55.7, Odbrana: 79.5, Forma: 71.6

Analiza Vremena Golova

5

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

3
1

61-75'

3
1

76-90+'

4
Beşiktaş
Rayo
Beşiktaş

Analiza Snage

50.9

Ukupno

Napad 42.9
Odbrana 69.3
Forma 49.5
Doslednost 38.8
Rayo

Analiza Snage

65.9

Ukupno

Napad 55.7
Odbrana 79.5
Forma 71.6
Doslednost 52.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 87.0

Kvalitet Protivnika

57.8 vs 63.0

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Beşiktaş logo Beşiktaş
I
Trabzonspor (69%)
P
Gaziantep (54%)
N
Fatih (55%)
I
Samsunspor (67%)
P
Antalyaspor (43%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Kasımpaşa (52%)
P
Gençlerbirliği (50%)
Rayo logo Rayo
N
Girona (59%)
P
Strasbourg (57%)
P
Getafe (72%)
P
Strasbourg (52%)
N
Real Sociedad (61%)
P
Espanyol (50%)
I
AEK Athens (75%)
I
Mallorca (73%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Trabzonspor D
1 - 2 I
69%
Gaziantep G
2 - 0 P
54%
Fatih D
0 - 0 N
55%
Samsunspor G
1 - 2 I
67%
Antalyaspor D
4 - 2 P
43%
Fenerbahçe G
0 - 1 I
73%
Kasımpaşa D
2 - 1 P
52%
Gençlerbirliği G
2 - 0 P
50%
Galatasaray D
0 - 1 I
64%
Kocaelispor G
1 - 0 P
51%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Girona D
1 - 1 N
59%
Strasbourg G
1 - 0 P
57%
Getafe G
2 - 0 P
72%
Strasbourg D
1 - 0 P
52%
Real Sociedad D
3 - 3 N
61%
Espanyol D
1 - 0 P
50%
AEK Athens G
1 - 3 I
75%
Mallorca G
0 - 3 I
73%
AEK Athens D
3 - 0 P
70%
Elche D
1 - 0 P
61%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Rayo се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 69.3) у поређењу са Beşiktaş (SoS: 49.0). То значи да статистика Rayo има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Beşiktaş на просеку 1.3 и Rayo на 1.4 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Beşiktaş који прима 0.9 и Rayo који прима 1.0 по мечу.

Rayo је доказао своју вредност против елитних противника, победивши у 2 од 4 мечева.

Beşiktaş је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Rayo се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (65.9 vs 50.9), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Rayo

Rayo

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више