Прескочи на садржај
Упореди Brest vs Kolos

Brest vs Kolos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Brest i Kolos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Brest Brest Domaćin
Kolos Kolos Gost
Brest
40.9
I I N N I I I P P P

Poslednjih 10 Utakmica

Kolos
69.0
P P P P N N P N I P

Osvojene Kategorije

4

Brest

1

Nerešeno

10

Kolos

Radar Učinka

Brest
Kolos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

+5

+5

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
L. Ajorque (4 golova)
A. Salabai (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
58.0

Težina Lige: 86.0, Kvalitet Protivnika: 67.3

72.1

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 65.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.49

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.29

1.53

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.43

Korigovana Snaga
40.9

Napad: 43.2, Odbrana: 43.2, Forma: 32.4

69.0

Napad: 44.8, Odbrana: 97.7, Forma: 73.3

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

1
2

46-60'

1
3

61-75'

2
1

76-90+'

4
Brest
Kolos
Brest

Analiza Snage

40.9

Ukupno

Napad 43.2
Odbrana 43.2
Forma 32.4
Doslednost 49.3
Kolos

Analiza Snage

69.0

Ukupno

Napad 44.8
Odbrana 97.7
Forma 73.3
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

67.3 vs 65.3

Protiv Elitnih

0% vs 40%
Brest logo Brest
I
Paris SG (84%)
I
Paris FC (77%)
N
Lens (71%)
N
Nantes (56%)
I
Rennes (75%)
I
Auxerre (71%)
I
Monaco (77%)
P
Le Havre (53%)
Kolos logo Kolos
P
Kudrivka (55%)
P
Oleksandria (49%)
P
SK Poltava (45%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Paris SG G
0 - 1 I
84%
Paris FC G
0 - 4 I
77%
Lens D
3 - 3 N
71%
Nantes G
1 - 1 N
56%
Rennes D
3 - 4 I
75%
Auxerre G
0 - 3 I
71%
Monaco G
0 - 2 I
77%
Le Havre D
2 - 0 P
53%
Metz G
1 - 0 P
48%
Marseille D
2 - 0 P
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
SK Poltava D
2 - 0 P
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 P
74%
Rukh Vynnyky G
1 - 1 N
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 N
74%
Veres Rivne G
1 - 0 P
67%
Zorya D
1 - 1 N
75%
Epitsentr G
0 - 4 I
79%
Karpaty Lviv G
1 - 0 P
86%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Kolos се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 72.1) у поређењу са Brest (SoS: 58.0). То значи да статистика Kolos има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Brest на просеку 1.2 и Kolos на 1.1 голова по мечу.

У одбрани Kolos је далеко супериорнији, примајући само 0.6 голова по мечу уз 7 чистих мрежа, док Brest прима 1.8 по мечу.

Brest се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 6 мечева.

Kolos се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

Kolos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Kolos се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (69.0 vs 40.9), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Brest

Brest

VS
Kolos

Kolos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више