Прескочи на садржај
Упореди Cercle Brugge vs Dender

Cercle Brugge vs Dender Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Cercle Brugge i Dender: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domaćin
Dender Dender Gost
Cercle Brugge
44.6
I I P P P N P I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Dender
33.6
I P I I I P I I N N

Osvojene Kategorije

10

Cercle Brugge

4

Nerešeno

1

Dender

Radar Učinka

Cercle Brugge
Dender

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-8

-8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
O. Diakité (4 golova)
D. Hrnčár (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
42.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 49.7

44.9

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 57.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.1

1.01

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.01

Korigovana Snaga
44.6

Napad: 58.5, Odbrana: 37.0, Forma: 37.0

33.6

Napad: 31.6, Odbrana: 38.0, Forma: 19.0

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
4

16-30'

2
2

31-45'

3
4

46-60'

2
4

61-75'

1
2

76-90+'

1
Cercle Brugge
Dender
Cercle Brugge

Analiza Snage

44.6

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 37.0
Forma 37.0
Doslednost 44.8
Dender

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 38.0
Forma 19.0
Doslednost 59.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 62.4

Kvalitet Protivnika

49.7 vs 57.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
I
La Louvière (42%)
I
ZW (54%)
P
Dender (35%)
P
Dender (40%)
P
La Louvière (49%)
N
ZW (70%)
P
Anderlecht (52%)
I
La Louvière (49%)
Dender logo Dender
I
ZW (59%)
P
La Louvière (38%)
I
Cercle Brugge (51%)
I
Cercle Brugge (46%)
I
ZW (65%)
P
La Louvière (54%)
I
Gent (58%)
I
R. Union SG (80%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
La Louvière G
1 - 4 I
42%
ZW D
2 - 3 I
54%
Dender D
2 - 1 P
35%
Dender G
4 - 1 P
40%
La Louvière D
3 - 0 P
49%
ZW G
2 - 2 N
70%
Anderlecht G
3 - 2 P
52%
La Louvière D
1 - 3 I
49%
Sint-Truiden G
1 - 2 I
60%
Dender D
0 - 0 N
46%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
ZW G
1 - 2 I
59%
La Louvière D
2 - 1 P
38%
Cercle Brugge G
1 - 2 I
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 I
46%
ZW D
1 - 2 I
65%
La Louvière G
1 - 0 P
54%
Gent D
1 - 3 I
58%
R. Union SG G
0 - 2 I
80%
Charleroi D
2 - 2 N
57%
Cercle Brugge G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 42.4 vs 44.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Cercle Brugge има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.0 Dender.

Обе одбране су упоредиве, са Cercle Brugge који прима 1.8 и Dender који прима 1.8 по мечу.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Cercle Brugge има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.0 поена сугерише конкурентан меч.

Ови тимови су се сусрели 3 пута у својим недавним мечевима. У недавном мечу Belgian First Division A (2026-04-24), Cercle Brugge је победио 2-1 против Dender. Cercle Brugge је остварио ову победу код куће. Тесан резултат 2-1 показује колико су ови мечеви изједначени. Dender ће желети реванш за овај пораз. Cercle Brugge ће имати психолошку предност од ове победе. У недавном мечу Belgian First Division A (2026-04-19), Cercle Brugge је победио 1-4 против Dender. Cercle Brugge је остварио овај резултат у гостима — победа код Dender показује прави квалитет. Резултат 1-4 био је убедљив — Cercle Brugge је потпуно доминирао над Dender. Dender ће желети реванш за овај пораз. Cercle Brugge ће имати психолошку предност од ове победе. Тимови су одиграли 0-0 нерешено у Belgian Jupiler Pro League (2026-03-01). Претходни меч је завршен нерешено, тако да ниједан тим нема психолошку предност.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Dender

Dender

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више