Прескочи на садржај
Упореди Cercle Brugge vs Motor

Cercle Brugge vs Motor Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Cercle Brugge i Motor: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domaćin
Motor Motor Gost
Cercle Brugge
44.6
I I P P P N P I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Motor
52.1
P I I I N N P P N P

Osvojene Kategorije

4

Cercle Brugge

5

Nerešeno

6

Motor

Radar Učinka

Cercle Brugge
Motor

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+4

+4

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
O. Diakité (4 golova)
K. Czubak (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
42.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 49.7

54.7

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 53.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.1

1.37

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.07

Korigovana Snaga
44.6

Napad: 58.5, Odbrana: 37.0, Forma: 37.0

52.1

Napad: 45.4, Odbrana: 73.3, Forma: 41.9

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
4

16-30'

4
2

31-45'

3
4

46-60'

2
4

61-75'

1
2

76-90+'

2
Cercle Brugge
Motor
Cercle Brugge

Analiza Snage

44.6

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 37.0
Forma 37.0
Doslednost 44.8
Motor

Analiza Snage

52.1

Ukupno

Napad 45.4
Odbrana 73.3
Forma 41.9
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

49.7 vs 53.2

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
I
La Louvière (42%)
I
ZW (54%)
P
Dender (35%)
P
Dender (40%)
P
La Louvière (49%)
N
ZW (70%)
P
Anderlecht (52%)
I
La Louvière (49%)
Motor logo Motor
P
Wisła Płock (47%)
I
Lech (64%)
I
Widzew (59%)
I
GKS Katowice (64%)
N
Raków (54%)
N
Radomiak (58%)
P
Zagłębie (49%)
P
Nieciecza (41%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
La Louvière G
1 - 4 I
42%
ZW D
2 - 3 I
54%
Dender D
2 - 1 P
35%
Dender G
4 - 1 P
40%
La Louvière D
3 - 0 P
49%
ZW G
2 - 2 N
70%
Anderlecht G
3 - 2 P
52%
La Louvière D
1 - 3 I
49%
Sint-Truiden G
1 - 2 I
60%
Dender D
0 - 0 N
46%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Wisła Płock G
4 - 0 P
47%
Lech D
0 - 1 I
64%
Widzew G
0 - 2 I
59%
GKS Katowice G
2 - 3 I
64%
Raków D
1 - 1 N
54%
Radomiak G
1 - 1 N
58%
Zagłębie D
1 - 0 P
49%
Nieciecza G
2 - 1 P
41%
Górnik D
0 - 0 N
53%
Kielce D
2 - 0 P
43%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Motor се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 54.7) у поређењу са Cercle Brugge (SoS: 42.4). То значи да статистика Motor има већу тежину.

Cercle Brugge има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.3 Motor.

У одбрани Motor је далеко супериорнији, примајући само 0.9 голова по мечу уз 4 чистих мрежа, док Cercle Brugge прима 1.8 по мечу.

Motor се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Motor има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.5 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Motor

Motor

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више