Прескочи на садржај
Упореди Cercle Brugge vs Sion

Cercle Brugge vs Sion Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Cercle Brugge i Sion: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domaćin
Sion Sion Gost
Cercle Brugge
44.6
I I P P P N P I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Sion
66.2
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

4

Cercle Brugge

3

Nerešeno

8

Sion

Radar Učinka

Cercle Brugge
Sion

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+14

+14

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
O. Diakité (4 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
42.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 49.7

48.5

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 48.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.1

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
44.6

Napad: 58.5, Odbrana: 37.0, Forma: 37.0

66.2

Napad: 62.4, Odbrana: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
4

16-30'

4
2

31-45'

1
4

46-60'

2
4

61-75'

7
2

76-90+'

3
Cercle Brugge
Sion
Cercle Brugge

Analiza Snage

44.6

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 37.0
Forma 37.0
Doslednost 44.8
Sion

Analiza Snage

66.2

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 82.1
Forma 59.1
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 48.0

Kvalitet Protivnika

49.7 vs 48.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
I
La Louvière (42%)
I
ZW (54%)
P
Dender (35%)
P
Dender (40%)
P
La Louvière (49%)
N
ZW (70%)
P
Anderlecht (52%)
I
La Louvière (49%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (38%)
N
Winterthur (38%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
La Louvière G
1 - 4 I
42%
ZW D
2 - 3 I
54%
Dender D
2 - 1 P
35%
Dender G
4 - 1 P
40%
La Louvière D
3 - 0 P
49%
ZW G
2 - 2 N
70%
Anderlecht G
3 - 2 P
52%
La Louvière D
1 - 3 I
49%
Sint-Truiden G
1 - 2 I
60%
Dender D
0 - 0 N
46%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
38%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 42.4 vs 48.5), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Cercle Brugge на просеку 1.9 и Sion на 1.9 голова по мечу.

У одбрани Sion је далеко супериорнији, примајући само 0.5 голова по мечу уз 6 чистих мрежа, док Cercle Brugge прима 1.8 по мечу.

Sion се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sion се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (66.2 vs 44.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Sion

Sion

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више