Прескочи на садржај
Упореди Cercle Brugge vs Veres Rivne

Cercle Brugge vs Veres Rivne Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Cercle Brugge i Veres Rivne: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domaćin
Veres Rivne Veres Rivne Gost
Cercle Brugge
44.6
I I P P P N P I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Veres Rivne
42.7
I N N I P I P N I N

Osvojene Kategorije

10

Cercle Brugge

2

Nerešeno

3

Veres Rivne

Radar Učinka

Cercle Brugge
Veres Rivne

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 2N, 4I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-4

-4

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
O. Diakité (4 golova)
I. Kharatin (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
42.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 49.7

63.0

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 68.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.0

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.1

1.36

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.36

Korigovana Snaga
44.6

Napad: 58.5, Odbrana: 37.0, Forma: 37.0

42.7

Napad: 37.7, Odbrana: 60.3, Forma: 22.6

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
4

16-30'

2

31-45'

2
4

46-60'

2
4

61-75'

2
2

76-90+'

3
Cercle Brugge
Veres Rivne
Cercle Brugge

Analiza Snage

44.6

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 37.0
Forma 37.0
Doslednost 44.8
Veres Rivne

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 37.7
Odbrana 60.3
Forma 22.6
Doslednost 64.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

49.7 vs 68.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
I
La Louvière (42%)
I
ZW (54%)
P
Dender (35%)
P
Dender (40%)
P
La Louvière (49%)
N
ZW (70%)
P
Anderlecht (52%)
I
La Louvière (49%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
I
Kryvbas KR (71%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Epitsentr (74%)
I
Zorya (80%)
P
Oleksandria (49%)
I
Metalist 1925 (79%)
P
Obolon (58%)
N
Polissya (82%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
La Louvière G
1 - 4 I
42%
ZW D
2 - 3 I
54%
Dender D
2 - 1 P
35%
Dender G
4 - 1 P
40%
La Louvière D
3 - 0 P
49%
ZW G
2 - 2 N
70%
Anderlecht G
3 - 2 P
52%
La Louvière D
1 - 3 I
49%
Sint-Truiden G
1 - 2 I
60%
Dender D
0 - 0 N
46%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 I
71%
Rukh Vynnyky G
0 - 0 N
49%
Epitsentr D
3 - 3 N
74%
Zorya G
0 - 2 I
80%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
Metalist 1925 G
0 - 4 I
79%
Obolon D
2 - 0 P
58%
Polissya G
1 - 1 N
82%
Kolos D
0 - 1 I
78%
Kudrivka G
0 - 0 N
60%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Veres Rivne се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 63.0) у поређењу са Cercle Brugge (SoS: 42.4). То значи да статистика Veres Rivne има већу тежину.

Cercle Brugge има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.0 Veres Rivne.

Veres Rivne има одбрамбену предност, примајући 1.4 по мечу наспрам 1.8 Cercle Brugge.

Veres Rivne се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 6 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више