Прескочи на садржај
Упореди Club Brugge vs Real Madrid

Club Brugge vs Real Madrid Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Club Brugge i Real Madrid: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Club Brugge Club Brugge Domaćin
Real Madrid Real Madrid Gost
Club Brugge
80.2
P P P P I P P P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Real Madrid
53.3
I P N P I N I I P P

Osvojene Kategorije

10

Club Brugge

2

Nerešeno

3

Real Madrid

Radar Učinka

Club Brugge
Real Madrid

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
80%

8P, 1N, 1I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
2.8

28 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+17

+17

0

0

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
N. Tresoldi (6 golova)
Vinícius Júnior (8 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 14 / 2. Poluvreme: 14
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
80%

4P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
53.1

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 48.9

67.5

Težina Lige: 94.2, Kvalitet Protivnika: 73.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.73

Stvarno: 2.8 | Razl: +0.07

2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

Korigovana Snaga
80.2

Napad: 96.2, Odbrana: 65.3, Forma: 82.5

53.3

Napad: 62.7, Odbrana: 54.8, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

8

0-15'

1
2

16-30'

4
4

31-45'

1
6

46-60'

5
2

61-75'

3
6

76-90+'

2
Club Brugge
Real Madrid
Club Brugge

Analiza Snage

80.2

Ukupno

Napad 96.2
Odbrana 65.3
Forma 82.5
Doslednost 68.5
Real Madrid

Analiza Snage

53.3

Ukupno

Napad 62.7
Odbrana 54.8
Forma 47.0
Doslednost 44.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 94.2

Kvalitet Protivnika

48.9 vs 73.2

Protiv Elitnih

0% vs 17%
Club Brugge logo Club Brugge
P
Sint-Truiden (44%)
P
Anderlecht (40%)
P
Gent (51%)
P
Mechelen (29%)
I
R. Union SG (69%)
P
Sint-Truiden (60%)
P
Anderlecht (47%)
P
Mechelen (40%)
Real Madrid logo Real Madrid
I
Barcelona (91%)
P
Espanyol (55%)
N
Betis (73%)
P
Alavés (60%)
I
Bayern Munich (88%)
N
Girona (59%)
I
Bayern Munich (83%)
I
Mallorca (73%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sint-Truiden D
2 - 0 P
44%
Anderlecht G
3 - 1 P
40%
Gent G
2 - 0 P
51%
Mechelen D
6 - 1 P
29%
R. Union SG G
1 - 2 I
69%
Sint-Truiden G
2 - 1 P
60%
Anderlecht D
4 - 2 P
47%
Mechelen D
4 - 1 P
40%
Westerlo G
2 - 1 P
62%
Anderlecht D
2 - 2 N
47%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Barcelona G
0 - 2 I
91%
Espanyol G
2 - 0 P
55%
Betis G
1 - 1 N
73%
Alavés D
2 - 1 P
60%
Bayern Munich G
3 - 4 I
88%
Girona D
1 - 1 N
59%
Bayern Munich D
1 - 2 I
83%
Mallorca G
1 - 2 I
73%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Man City G
2 - 1 P
89%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Real Madrid се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 67.5) у поређењу са Club Brugge (SoS: 53.1). То значи да статистика Real Madrid има већу тежину.

Напад Club Brugge је на другом нивоу, са просеком од 2.8 голова по мечу и N. Tresoldi на челу са 6 голова. Real Madrid постиже само 1.6 по мечу.

Club Brugge има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.6 Real Madrid.

Club Brugge се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Real Madrid се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 6 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Club Brugge, са 80% победа код куће.

Club Brugge је јак тим у гостима са 80% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.5 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Club Brugge се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (80.2 vs 53.3), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Club Brugge

Club Brugge

VS
Real Madrid

Real Madrid

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више