Прескочи на садржај
Упореди Dender vs Estrela

Dender vs Estrela Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Dender i Estrela: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Dender Dender Domaćin
Estrela Estrela Gost
Dender
33.6
I P I I I P I I N N

Poslednjih 10 Utakmica

Estrela
39.2
N I I I I I P I N N

Osvojene Kategorije

5

Dender

4

Nerešeno

6

Estrela

Radar Učinka

Dender
Estrela

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 2N, 6I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-3

-3

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
D. Hrnčár (2 golova)
Rodrigo Pinho (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 3
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
44.9

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 57.1

53.1

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 61.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.01

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.01

1.0

Stvarno: 1.0 | Razl: 0.0

Korigovana Snaga
33.6

Napad: 31.6, Odbrana: 38.0, Forma: 19.0

39.2

Napad: 34.4, Odbrana: 58.4, Forma: 10.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
2

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

2
1

76-90+'

2
Dender
Estrela
Dender

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 31.6
Odbrana 38.0
Forma 19.0
Doslednost 59.2
Estrela

Analiza Snage

39.2

Ukupno

Napad 34.4
Odbrana 58.4
Forma 10.3
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

57.1 vs 61.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Dender logo Dender
I
ZW (59%)
P
La Louvière (38%)
I
Cercle Brugge (51%)
I
Cercle Brugge (46%)
I
ZW (65%)
P
La Louvière (54%)
I
Gent (58%)
I
R. Union SG (80%)
Estrela logo Estrela
N
Famalicão (69%)
I
Moreirense (55%)
I
Porto (69%)
I
Arouca (62%)
I
Sporting (70%)
I
Nacional (57%)
P
Casa Pia (48%)
I
Rio Ave (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
ZW G
1 - 2 I
59%
La Louvière D
2 - 1 P
38%
Cercle Brugge G
1 - 2 I
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 I
46%
ZW D
1 - 2 I
65%
La Louvière G
1 - 0 P
54%
Gent D
1 - 3 I
58%
R. Union SG G
0 - 2 I
80%
Charleroi D
2 - 2 N
57%
Cercle Brugge G
0 - 0 N
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Famalicão D
0 - 0 N
69%
Moreirense G
2 - 3 I
55%
Porto D
1 - 2 I
69%
Arouca G
0 - 1 I
62%
Sporting D
0 - 1 I
70%
Nacional G
0 - 2 I
57%
Casa Pia D
4 - 0 P
48%
Rio Ave G
1 - 2 I
66%
Gil Vicente D
2 - 2 N
55%
AVS G
0 - 0 N
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 44.9 vs 53.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Dender на просеку 1.0 и Estrela на 1.0 голова по мечу.

Estrela има одбрамбену предност, примајући 1.3 по мечу наспрам 1.8 Dender.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Estrela има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 5.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Dender

Dender

VS
Estrela

Estrela

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више