Прескочи на садржај
Упореди Dukla vs Sassuolo

Dukla vs Sassuolo Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Dukla i Sassuolo: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Dukla Dukla Domaćin
Sassuolo Sassuolo Gost
Dukla
42.2
P I I P I N I P N I

Poslednjih 10 Utakmica

Sassuolo
52.4
I P N P I P N I I P

Osvojene Kategorije

1

Dukla

3

Nerešeno

11

Sassuolo

Radar Učinka

Dukla
Sassuolo

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 2N, 5I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-3

-3

+1

+1

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Milla (2 golova)
K. Thorstvedt (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 3
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 54.0

64.8

Težina Lige: 90.0, Kvalitet Protivnika: 67.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.03

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.13

1.58

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.38

Korigovana Snaga
42.2

Napad: 31.7, Odbrana: 63.4, Forma: 31.7

52.4

Napad: 45.9, Odbrana: 72.7, Forma: 45.9

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
2

16-30'

1
2

31-45'

3
1

46-60'

5
1

61-75'

1
1

76-90+'

1
Dukla
Sassuolo
Dukla

Analiza Snage

42.2

Ukupno

Napad 31.7
Odbrana 63.4
Forma 31.7
Doslednost 49.3
Sassuolo

Analiza Snage

52.4

Ukupno

Napad 45.9
Odbrana 72.7
Forma 45.9
Doslednost 44.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 90.0

Kvalitet Protivnika

54.0 vs 67.9

Protiv Elitnih

0% vs 20%
Dukla logo Dukla
P
Ml. Boleslav (66%)
I
Slovácko (45%)
I
Zlín (46%)
P
Slovácko (50%)
I
Karviná (43%)
N
Ml. Boleslav (66%)
I
Pardubice (57%)
P
Jablonec (44%)
Sassuolo logo Sassuolo
I
Torino (74%)
P
AC Milan (60%)
N
Fiorentina (71%)
P
Como (71%)
I
Genoa (67%)
P
Cagliari (53%)
N
Juventus (85%)
I
Bologna (58%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Ml. Boleslav G
2 - 1 P
66%
Slovácko D
0 - 1 I
45%
Zlín G
1 - 2 I
46%
Slovácko G
2 - 1 P
50%
Karviná D
1 - 2 I
43%
Ml. Boleslav G
1 - 1 N
66%
Pardubice D
0 - 2 I
57%
Jablonec D
2 - 0 P
44%
Teplice G
0 - 0 N
54%
Slavia Prague D
0 - 2 I
69%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Torino G
1 - 2 I
74%
AC Milan D
2 - 0 P
60%
Fiorentina G
0 - 0 N
71%
Como D
2 - 1 P
71%
Genoa G
1 - 2 I
67%
Cagliari D
2 - 1 P
53%
Juventus G
1 - 1 N
85%
Bologna D
0 - 1 I
58%
Lazio G
1 - 2 I
76%
Atalanta D
2 - 1 P
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 55.6 vs 64.8), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Dukla на просеку 0.9 и Sassuolo на 1.2 голова по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Dukla који прима 1.2 и Sassuolo који прима 1.1 по мечу.

Dukla се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sassuolo се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 5 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Sassuolo, са 80% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sassuolo има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Dukla

Dukla

VS
Sassuolo

Sassuolo

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више