Прескочи на садржај
Упореди Elche vs Cremonese

Elche vs Cremonese Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Elche i Cremonese: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Elche Elche Domaćin
Cremonese Cremonese Gost
Elche
45.7
I N I P P P I P I I

Poslednjih 10 Utakmica

Cremonese
36.5
P I I N I I P I I I

Osvojene Kategorije

9

Elche

4

Nerešeno

2

Cremonese

Radar Učinka

Elche
Cremonese

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-8

-8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
André Silva (4 golova)
F. Bonazzoli (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
75%

3P / 4 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
61.0

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.1

57.7

Težina Lige: 90.0, Kvalitet Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.62

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.32

1.12

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.22

Korigovana Snaga
45.7

Napad: 48.1, Odbrana: 48.1, Forma: 44.4

36.5

Napad: 32.3, Odbrana: 46.7, Forma: 21.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1

46-60'

4
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
Elche
Cremonese
Elche

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 48.1
Odbrana 48.1
Forma 44.4
Doslednost 39.7
Cremonese

Analiza Snage

36.5

Ukupno

Napad 32.3
Odbrana 46.7
Forma 21.5
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 90.0

Kvalitet Protivnika

68.1 vs 62.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Elche logo Elche
I
Betis (73%)
N
Alavés (60%)
I
Celta Vigo (59%)
P
Oviedo (66%)
P
Atlético (61%)
P
Valencia (67%)
I
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
Cremonese logo Cremonese
P
Pisa (40%)
I
Lazio (70%)
I
Napoli (79%)
N
Torino (69%)
I
Cagliari (58%)
I
Bologna (58%)
P
Parma (62%)
I
Fiorentina (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Betis G
1 - 2 I
73%
Alavés D
1 - 1 N
60%
Celta Vigo G
1 - 3 I
59%
Oviedo G
2 - 1 P
66%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Valencia D
1 - 0 P
67%
Rayo G
0 - 1 I
79%
Mallorca D
2 - 1 P
68%
Real Madrid G
1 - 4 I
70%
Villarreal G
1 - 2 I
78%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Pisa D
3 - 0 P
40%
Lazio D
1 - 2 I
70%
Napoli G
0 - 4 I
79%
Torino D
0 - 0 N
69%
Cagliari G
0 - 1 I
58%
Bologna D
1 - 2 I
58%
Parma G
2 - 0 P
62%
Fiorentina D
1 - 4 I
66%
Lecce G
1 - 2 I
58%
AC Milan D
0 - 2 I
60%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 61.0 vs 57.7), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Elche има нападачку предност са 1.3 голова по мечу наспрам 0.9 Cremonese.

Обе одбране су упоредиве, са Elche који прима 1.7 и Cremonese који прима 1.7 по мечу.

Elche се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Elche, са 75% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Elche има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 9.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Elche

Elche

VS
Cremonese

Cremonese

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више