Прескочи на садржај
Упореди Elche vs Famalicão

Elche vs Famalicão Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Elche i Famalicão: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Elche Elche Domaćin
Famalicão Famalicão Gost
Elche
45.7
I N I P P P I P I I

Poslednjih 10 Utakmica

Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Osvojene Kategorije

7

Elche

3

Nerešeno

5

Famalicão

Radar Učinka

Elche
Famalicão

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

40%

4P, 6N, 0I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+4

+4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
André Silva (4 golova)
Sorriso (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
75%

3P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
61.0

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.1

52.9

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 4 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.62

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.32

1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

Korigovana Snaga
45.7

Napad: 48.1, Odbrana: 48.1, Forma: 44.4

54.2

Napad: 41.2, Odbrana: 75.5, Forma: 41.2

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

1

46-60'

3
5

61-75'

4
3

76-90+'

3
Elche
Famalicão
Elche

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 48.1
Odbrana 48.1
Forma 44.4
Doslednost 39.7
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 75.5
Forma 41.2
Doslednost 71.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 79.0

Kvalitet Protivnika

68.1 vs 60.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Elche logo Elche
I
Betis (73%)
N
Alavés (60%)
I
Celta Vigo (59%)
P
Oviedo (66%)
P
Atlético (61%)
P
Valencia (67%)
I
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Betis G
1 - 2 I
73%
Alavés D
1 - 1 N
60%
Celta Vigo G
1 - 3 I
59%
Oviedo G
2 - 1 P
66%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Valencia D
1 - 0 P
67%
Rayo G
0 - 1 I
79%
Mallorca D
2 - 1 P
68%
Real Madrid G
1 - 4 I
70%
Villarreal G
1 - 2 I
78%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 61.0 vs 52.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Elche на просеку 1.3 и Famalicão на 1.2 голова по мечу.

У одбрани Famalicão је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 5 чистих мрежа, док Elche прима 1.7 по мечу.

Elche се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 4 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Elche, са 75% победа код куће.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Famalicão има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.5 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Elche

Elche

VS
Famalicão

Famalicão

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више