Прескочи на садржај
Упореди Famalicão vs Аустрија

Famalicão vs Аустрија Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Famalicão i Аустрија: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Famalicão Famalicão Domaćin
Аустрија Аустрија Gost
Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Аустрија
44.0
P P N I I N I P I P

Osvojene Kategorije

6

Famalicão

4

Nerešeno

5

Аустрија

Radar Učinka

Famalicão
Аустрија

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 6N, 0I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

-4

-4

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Sorriso (2 golova)
K. Boateng (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
52.9

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.8

54.0

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 53.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

1.15

Stvarno: 1.3 | Razl: +0.15

Korigovana Snaga
54.2

Napad: 41.2, Odbrana: 75.5, Forma: 41.2

44.0

Napad: 45.1, Odbrana: 45.1, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

2
3

46-60'

4
4

61-75'

3
3

76-90+'

1
Famalicão
Аустрија
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 75.5
Forma 41.2
Doslednost 71.2
Аустрија

Analiza Snage

44.0

Ukupno

Napad 45.1
Odbrana 45.1
Forma 41.6
Doslednost 44.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

60.8 vs 53.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)
Аустрија logo Аустрија
P
Rapid Vienna (53%)
P
Hartberg (39%)
N
Sturm (66%)
I
RB Salzburg (51%)
I
RB Salzburg (46%)
N
Rapid Vienna (48%)
I
LASK (69%)
P
Hartberg (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rapid Vienna G
2 - 0 P
53%
Hartberg D
1 - 0 P
39%
Sturm G
1 - 1 N
66%
RB Salzburg G
1 - 3 I
51%
RB Salzburg D
1 - 3 I
46%
Rapid Vienna D
1 - 1 N
48%
LASK G
1 - 4 I
69%
Hartberg G
1 - 0 P
44%
Sturm D
2 - 5 I
62%
Ried G
2 - 0 P
55%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.9 vs 54.0), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Famalicão на просеку 1.2 и Austria на 1.3 голова по мечу.

У одбрани Famalicão је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 5 чистих мрежа, док Austria прима 1.7 по мечу.

Austria се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Famalicão има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 10.2 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Famalicão

Famalicão

VS
Аустрија

Аустрија

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више