Прескочи на садржај
Упореди Famalicão vs Cremonese

Famalicão vs Cremonese Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Famalicão i Cremonese: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Famalicão Famalicão Domaćin
Cremonese Cremonese Gost
Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Poslednjih 10 Utakmica

Cremonese
36.5
P I I N I I P I I I

Osvojene Kategorije

10

Famalicão

2

Nerešeno

3

Cremonese

Radar Učinka

Famalicão
Cremonese

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 6N, 0I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

-8

-8

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Sorriso (2 golova)
F. Bonazzoli (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 10
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
52.9

Težina Lige: 79.0, Kvalitet Protivnika: 60.8

57.7

Težina Lige: 90.0, Kvalitet Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

1.12

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.22

Korigovana Snaga
54.2

Napad: 41.2, Odbrana: 75.5, Forma: 41.2

36.5

Napad: 32.3, Odbrana: 46.7, Forma: 21.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

4
4

61-75'

1
3

76-90+'

2
Famalicão
Cremonese
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Odbrana 75.5
Forma 41.2
Doslednost 71.2
Cremonese

Analiza Snage

36.5

Ukupno

Napad 32.3
Odbrana 46.7
Forma 21.5
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 90.0

Kvalitet Protivnika

60.8 vs 62.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)
Cremonese logo Cremonese
P
Pisa (40%)
I
Lazio (70%)
I
Napoli (79%)
N
Torino (69%)
I
Cagliari (58%)
I
Bologna (58%)
P
Parma (62%)
I
Fiorentina (66%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Pisa D
3 - 0 P
40%
Lazio D
1 - 2 I
70%
Napoli G
0 - 4 I
79%
Torino D
0 - 0 N
69%
Cagliari G
0 - 1 I
58%
Bologna D
1 - 2 I
58%
Parma G
2 - 0 P
62%
Fiorentina D
1 - 4 I
66%
Lecce G
1 - 2 I
58%
AC Milan D
0 - 2 I
60%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 52.9 vs 57.7), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Famalicão на просеку 1.2 и Cremonese на 0.9 голова по мечу.

У одбрани Famalicão је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 5 чистих мрежа, док Cremonese прима 1.7 по мечу.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Famalicão се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (54.2 vs 36.5), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Famalicão

Famalicão

VS
Cremonese

Cremonese

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више