Прескочи на садржај
Упореди Fenerbahçe vs LNZ Cherkasy

Fenerbahçe vs LNZ Cherkasy Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Fenerbahçe i LNZ Cherkasy: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Fenerbahçe Fenerbahçe Domaćin
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Gost
Fenerbahçe
69.6
P P I N P P P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

LNZ Cherkasy
60.7
N N N I N P P P P I

Osvojene Kategorije

9

Fenerbahçe

1

Nerešeno

5

LNZ Cherkasy

Radar Učinka

Fenerbahçe
LNZ Cherkasy

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
60%

6P, 2N, 2I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

+6

+6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Talisca (6 golova)
M. Assinor (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 17
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
64.1

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.8

67.6

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 71.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

14%

1P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.42

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.22

1.53

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.13

Korigovana Snaga
69.6

Napad: 83.7, Odbrana: 64.7, Forma: 68.5

60.7

Napad: 54.9, Odbrana: 86.2, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

2
5

46-60'

3
6

61-75'

3
7

76-90+'

5
Fenerbahçe
LNZ Cherkasy
Fenerbahçe

Analiza Snage

69.6

Ukupno

Napad 83.7
Odbrana 64.7
Forma 68.5
Doslednost 52.0
LNZ Cherkasy

Analiza Snage

60.7

Ukupno

Napad 54.9
Odbrana 86.2
Forma 47.0
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

58.8 vs 71.2

Protiv Elitnih

0% vs 14%
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
P
Konyaspor (66%)
P
Başakşehir (66%)
I
Galatasaray (69%)
N
Rize (59%)
P
Kayseri (49%)
P
Beşiktaş (60%)
P
Gaziantep (49%)
I
Fatih (60%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
N
Dynamo Kyiv (78%)
N
Karpaty Lviv (86%)
N
Metalist 1925 (74%)
I
Kolos (83%)
N
Shakhtar D (78%)
P
Kryvbas KR (76%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
P
Oleksandria (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Konyaspor G
3 - 0 P
66%
Başakşehir D
3 - 1 P
66%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Rize D
2 - 2 N
59%
Kayseri G
4 - 0 P
49%
Beşiktaş D
1 - 0 P
60%
Gaziantep D
4 - 1 P
49%
Fatih G
0 - 2 I
60%
Samsunspor D
3 - 2 P
62%
Antalyaspor G
2 - 2 N
48%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 N
78%
Karpaty Lviv G
0 - 0 N
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 N
74%
Kolos G
0 - 1 I
83%
Shakhtar D D
2 - 2 N
78%
Kryvbas KR G
3 - 0 P
76%
Rukh Vynnyky G
2 - 1 P
49%
Oleksandria D
2 - 0 P
44%
Veres Rivne G
3 - 0 P
67%
Polissya D
1 - 3 I
77%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 64.1 vs 67.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Fenerbahçe има нападачку предност са 2.2 голова по мечу наспрам 1.4 LNZ Cherkasy.

LNZ Cherkasy има одбрамбену предност, примајући 0.8 по мечу наспрам 1.3 Fenerbahçe.

Fenerbahçe се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

LNZ Cherkasy се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 7 мечева.

Фактор домаћег терена иде у корист Fenerbahçe, са 80% победа код куће.

LNZ Cherkasy је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Fenerbahçe има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.9 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Fenerbahçe

Fenerbahçe

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више