Прескочи на садржај
Упореди Feyenoord vs Zwolle

Feyenoord vs Zwolle Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Feyenoord i Zwolle: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Feyenoord Feyenoord Domaćin
Zwolle Zwolle Gost
Feyenoord
53.2
N P P N N N P N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Zwolle
36.2
I P I N I P N N N N

Osvojene Kategorije

11

Feyenoord

3

Nerešeno

1

Zwolle

Radar Učinka

Feyenoord
Zwolle

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 5N, 1I

20%

2P, 5N, 3I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+3

+3

-9

-9

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Ueda (7 golova)
T. Oosting (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.9

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.7

52.9

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 59.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.74

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.24

1.23

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.13

Korigovana Snaga
53.2

Napad: 52.0, Odbrana: 62.3, Forma: 41.6

36.2

Napad: 37.7, Odbrana: 34.3, Forma: 20.6

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
4

16-30'

3
2

31-45'

4

46-60'

2
1

61-75'

1
3

76-90+'

4
Feyenoord
Zwolle
Feyenoord

Analiza Snage

53.2

Ukupno

Napad 52.0
Odbrana 62.3
Forma 41.6
Doslednost 63.7
Zwolle

Analiza Snage

36.2

Ukupno

Napad 37.7
Odbrana 34.3
Forma 20.6
Doslednost 67.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 80.0

Kvalitet Protivnika

62.7 vs 59.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
N
AZ (67%)
P
Fortuna (61%)
P
Groningen (61%)
N
NEC (69%)
N
Volendam (54%)
N
Ajax (62%)
P
Excelsior (54%)
N
NAC (54%)
Zwolle logo Zwolle
I
Fortuna (61%)
P
Heracles (36%)
I
PSV (80%)
N
Excelsior (54%)
I
Go Ahead (70%)
P
NAC (49%)
N
Groningen (61%)
N
Sparta (49%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AZ D
1 - 1 N
67%
Fortuna G
2 - 1 P
61%
Groningen D
3 - 1 P
61%
NEC G
1 - 1 N
69%
Volendam G
0 - 0 N
54%
Ajax D
1 - 1 N
62%
Excelsior D
2 - 1 P
54%
NAC G
3 - 3 N
54%
Twente G
0 - 2 I
81%
Telstar D
2 - 1 P
64%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Fortuna G
2 - 3 I
61%
Heracles D
1 - 0 P
36%
PSV G
1 - 6 I
80%
Excelsior D
2 - 2 N
54%
Go Ahead G
0 - 5 I
70%
NAC D
2 - 1 P
49%
Groningen D
1 - 1 N
61%
Sparta G
1 - 1 N
49%
Ajax D
0 - 0 N
62%
Utrecht G
1 - 1 N
75%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.9 vs 52.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Feyenoord има нападачку предност са 1.5 голова по мечу наспрам 1.1 Zwolle.

У одбрани Feyenoord је далеко супериорнији, примајући само 1.2 голова по мечу уз 1 чистих мрежа, док Zwolle прима 2.0 по мечу.

Zwolle се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.9 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Feyenoord се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (53.2 vs 36.2), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Feyenoord

Feyenoord

VS
Zwolle

Zwolle

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више