Прескочи на садржај
Упореди Feyenoord vs Sion

Feyenoord vs Sion Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Feyenoord i Sion: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Feyenoord Feyenoord Domaćin
Sion Sion Gost
Feyenoord
53.2
N P P N N N P N I P

Poslednjih 10 Utakmica

Sion
66.0
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

4

Feyenoord

3

Nerešeno

8

Sion

Radar Učinka

Feyenoord
Sion

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 5N, 1I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+3

+3

+14

+14

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Ueda (7 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 8
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
53.9

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.7

48.3

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 48.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.74

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.24

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
53.2

Napad: 52.0, Odbrana: 62.3, Forma: 41.6

66.0

Napad: 62.3, Odbrana: 81.9, Forma: 59.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
4

16-30'

4
2

31-45'

1
4

46-60'

2
1

61-75'

7
3

76-90+'

3
Feyenoord
Sion
Feyenoord

Analiza Snage

53.2

Ukupno

Napad 52.0
Odbrana 62.3
Forma 41.6
Doslednost 63.7
Sion

Analiza Snage

66.0

Ukupno

Napad 62.3
Odbrana 81.9
Forma 59.0
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 48.0

Kvalitet Protivnika

62.7 vs 48.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Feyenoord logo Feyenoord
N
AZ (67%)
P
Fortuna (61%)
P
Groningen (61%)
N
NEC (69%)
N
Volendam (54%)
N
Ajax (62%)
P
Excelsior (54%)
N
NAC (54%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (37%)
N
Winterthur (38%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AZ D
1 - 1 N
67%
Fortuna G
2 - 1 P
61%
Groningen D
3 - 1 P
61%
NEC G
1 - 1 N
69%
Volendam G
0 - 0 N
54%
Ajax D
1 - 1 N
62%
Excelsior D
2 - 1 P
54%
NAC G
3 - 3 N
54%
Twente G
0 - 2 I
81%
Telstar D
2 - 1 P
64%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
37%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.9 vs 48.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Sion има нападачку предност са 1.9 голова по мечу наспрам 1.5 Feyenoord.

Sion има одбрамбену предност, примајући 0.5 по мечу наспрам 1.2 Feyenoord.

Sion се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sion има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.8 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Feyenoord

Feyenoord

VS
Sion

Sion

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више