Прескочи на садржај
Упореди Fortuna vs Sporting

Fortuna vs Sporting Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Fortuna i Sporting: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Fortuna Fortuna Domaćin
Sporting Sporting Gost
Fortuna
43.6
P I I N I I P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Sporting
63.8
P P N N I N P I P P

Osvojene Kategorije

2

Fortuna

3

Nerešeno

10

Sporting

Radar Učinka

Fortuna
Sporting

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+11

+11

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Sierhuis (4 golova)
L. Suárez (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.1

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 63.1

55.6

Težina Lige: 82.6, Kvalitet Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.77

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.27

2.39

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.19

Korigovana Snaga
43.6

Napad: 52.0, Odbrana: 38.2, Forma: 41.6

63.8

Napad: 77.4, Odbrana: 66.9, Forma: 52.8

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
4

16-30'

3
1

31-45'

4
6

46-60'

4
2

61-75'

6

76-90+'

4
Fortuna
Sporting
Fortuna

Analiza Snage

43.6

Ukupno

Napad 52.0
Odbrana 38.2
Forma 41.6
Doslednost 39.7
Sporting

Analiza Snage

63.8

Ukupno

Napad 77.4
Odbrana 66.9
Forma 52.8
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 82.6

Kvalitet Protivnika

63.1 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Fortuna logo Fortuna
P
Zwolle (54%)
I
Feyenoord (67%)
I
Heerenveen (72%)
N
NAC (49%)
I
AZ (72%)
I
Twente (76%)
P
Volendam (54%)
I
Telstar (64%)
Sporting logo Sporting
P
Rio Ave (66%)
P
Vitória SC (54%)
N
Tondela (52%)
N
AVS (64%)
I
Benfica (75%)
N
Arsenal (77%)
P
Estrela (54%)
I
Arsenal (72%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zwolle D
3 - 2 P
54%
Feyenoord D
1 - 2 I
67%
Heerenveen G
1 - 2 I
72%
NAC D
1 - 1 N
49%
AZ G
0 - 2 I
72%
Twente D
1 - 2 I
76%
Volendam G
2 - 1 P
54%
Telstar D
1 - 4 I
64%
NEC G
3 - 2 P
69%
Excelsior D
2 - 1 P
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rio Ave G
4 - 1 P
66%
Vitória SC D
5 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 2 N
52%
AVS G
1 - 1 N
64%
Benfica D
1 - 2 I
75%
Arsenal G
0 - 0 N
77%
Estrela G
1 - 0 P
54%
Arsenal D
0 - 1 I
72%
Santa Clara D
4 - 2 P
66%
Alverca G
4 - 1 P
64%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 54.1 vs 55.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Sporting има нападачку предност са 2.2 голова по мечу наспрам 1.5 Fortuna.

Sporting има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.9 Fortuna.

Fortuna се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Sporting се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Sporting је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.3 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sporting се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (63.8 vs 43.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Fortuna

Fortuna

VS
Sporting

Sporting

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више