Прескочи на садржај
Упореди Gaziantep vs Nieciecza

Gaziantep vs Nieciecza Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Gaziantep i Nieciecza: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Gaziantep Gaziantep Domaćin
Nieciecza Nieciecza Gost
Gaziantep
38.7
I I I P I N I P N N

Poslednjih 10 Utakmica

Nieciecza
33.8
I I P I I P I I I N

Osvojene Kategorije

8

Gaziantep

3

Nerešeno

4

Nieciecza

Radar Učinka

Gaziantep
Nieciecza

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-11

-11

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Bayo (5 golova)
K. Zapolnik (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.4

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 58.9

56.1

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.09

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.11

0.99

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.11

Korigovana Snaga
38.7

Napad: 39.8, Odbrana: 46.4, Forma: 19.9

33.8

Napad: 38.9, Odbrana: 28.3, Forma: 21.2

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

2
5

46-60'

2
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Gaziantep
Nieciecza
Gaziantep

Analiza Snage

38.7

Ukupno

Napad 39.8
Odbrana 46.4
Forma 19.9
Doslednost 61.3
Nieciecza

Analiza Snage

33.8

Ukupno

Napad 38.9
Odbrana 28.3
Forma 21.2
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

58.9 vs 55.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
I
Göztepe (64%)
I
Beşiktaş (60%)
I
Eyüp (58%)
P
Kayseri (44%)
I
Rize (64%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Antalyaspor (48%)
Nieciecza logo Nieciecza
I
Legia (59%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Zagłębie (54%)
I
Wisła Płock (42%)
I
Widzew (59%)
P
Piast (53%)
I
Lech (69%)
I
Motor (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Göztepe G
1 - 2 I
64%
Beşiktaş D
0 - 2 I
60%
Eyüp G
0 - 3 I
58%
Kayseri D
3 - 0 P
44%
Rize G
1 - 2 I
64%
Alanyaspor D
1 - 1 N
56%
Fenerbahçe G
1 - 4 I
73%
Antalyaspor G
4 - 1 P
48%
Fatih D
1 - 1 N
55%
Samsunspor G
0 - 0 N
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Legia D
0 - 1 I
59%
GKS Katowice G
1 - 5 I
64%
Zagłębie G
2 - 1 P
54%
Wisła Płock D
1 - 3 I
42%
Widzew G
0 - 1 I
59%
Piast D
3 - 2 P
53%
Lech G
1 - 4 I
69%
Motor D
1 - 2 I
54%
Kielce G
1 - 2 I
48%
Radomiak D
1 - 1 N
53%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 49.4 vs 56.1), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Gaziantep на просеку 1.2 и Nieciecza на 1.1 голова по мечу.

Gaziantep има одбрамбену предност, примајући 1.6 по мечу наспрам 2.2 Nieciecza.

Nieciecza се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Gaziantep

Gaziantep

VS
Nieciecza

Nieciecza

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више