Прескочи на садржај
Упореди Getafe vs Epitsentr

Getafe vs Epitsentr Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Getafe i Epitsentr: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Getafe Getafe Domaćin
Epitsentr Epitsentr Gost
Getafe
55.3
N I I P I P P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Epitsentr
63.4
P N N N N I P I P P

Osvojene Kategorije

4

Getafe

1

Nerešeno

10

Epitsentr

Radar Učinka

Getafe
Epitsentr

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+6

+6

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Satriano (3 golova)
V. Sydun (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 10
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

72.5

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 66.5

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.12

2.01

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.31

Korigovana Snaga
55.3

Napad: 31.3, Odbrana: 89.9, Forma: 58.7

63.4

Napad: 69.4, Odbrana: 77.6, Forma: 49.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4
2

16-30'

1

31-45'

3
3

46-60'

7

61-75'

1
1

76-90+'

2
Getafe
Epitsentr
Getafe

Analiza Snage

55.3

Ukupno

Napad 31.3
Odbrana 89.9
Forma 58.7
Doslednost 38.8
Epitsentr

Analiza Snage

63.4

Ukupno

Napad 69.4
Odbrana 77.6
Forma 49.0
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 66.5

Protiv Elitnih

25% vs 40%
Getafe logo Getafe
N
Oviedo (66%)
I
Rayo (74%)
I
Barcelona (86%)
P
Real Sociedad (66%)
I
Levante (76%)
P
Athletic (55%)
P
Espanyol (55%)
I
Atlético (66%)
Epitsentr logo Epitsentr
P
Polissya (77%)
N
Obolon (63%)
N
Veres Rivne (67%)
N
Oleksandria (44%)
N
Karpaty Lviv (81%)
I
Zorya (80%)
P
Kudrivka (55%)
I
Kryvbas KR (76%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oviedo G
0 - 0 N
66%
Rayo D
0 - 2 I
74%
Barcelona D
0 - 2 I
86%
Real Sociedad G
1 - 0 P
66%
Levante G
0 - 1 I
76%
Athletic D
2 - 0 P
55%
Espanyol G
2 - 1 P
55%
Atlético G
0 - 1 I
66%
Betis D
2 - 0 P
68%
Real Madrid G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Polissya D
3 - 2 P
77%
Obolon G
2 - 2 N
63%
Veres Rivne G
3 - 3 N
67%
Oleksandria D
1 - 1 N
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 N
81%
Zorya G
0 - 1 I
80%
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Kryvbas KR G
1 - 2 I
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 P
44%
Kolos D
4 - 0 P
78%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 67.3 vs 72.5), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Epitsentr има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 0.8 Getafe.

Getafe има одбрамбену предност, примајући 0.7 по мечу наспрам 1.1 Epitsentr.

Getafe се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

Epitsentr се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 2 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.2 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Epitsentr има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.1 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Getafe

Getafe

VS
Epitsentr

Epitsentr

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више