Прескочи на садржај
Упореди Getafe vs Paris SG

Getafe vs Paris SG Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Getafe i Paris SG: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Getafe Getafe Domaćin
Paris SG Paris SG Gost
Getafe
55.3
N I I P I P P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Paris SG
83.2
P N N P P P I P P P

Osvojene Kategorije

1

Getafe

2

Nerešeno

12

Paris SG

Radar Učinka

Getafe
Paris SG

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

70%

7P, 2N, 1I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

2.3

23 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+13

+13

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Satriano (3 golova)
O. Dembélé (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 11
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

71%

5P / 7 utakmica

Pobede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

67%

2P / 3 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

71.4

Težina Lige: 90.4, Kvalitet Protivnika: 64.9

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

50%

1P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.12

2.85

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.55

Korigovana Snaga
55.3

Napad: 31.3, Odbrana: 89.9, Forma: 58.7

83.2

Napad: 93.1, Odbrana: 80.9, Forma: 85.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

5
2

16-30'

2
1

31-45'

4
3

46-60'

5

61-75'

3
1

76-90+'

4
Getafe
Paris SG
Getafe

Analiza Snage

55.3

Ukupno

Napad 31.3
Odbrana 89.9
Forma 58.7
Doslednost 38.8
Paris SG

Analiza Snage

83.2

Ukupno

Napad 93.1
Odbrana 80.9
Forma 85.0
Doslednost 63.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 90.4

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 64.9

Protiv Elitnih

25% vs 50%
Getafe logo Getafe
N
Oviedo (66%)
I
Rayo (74%)
I
Barcelona (86%)
P
Real Sociedad (66%)
I
Levante (76%)
P
Athletic (55%)
P
Espanyol (55%)
I
Atlético (66%)
Paris SG logo Paris SG
P
Brest (56%)
N
Bayern Munich (88%)
N
Lorient (64%)
P
Bayern Munich (83%)
P
Angers (52%)
P
Nantes (51%)
I
Lyon (65%)
P
Liverpool (69%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oviedo G
0 - 0 N
66%
Rayo D
0 - 2 I
74%
Barcelona D
0 - 2 I
86%
Real Sociedad G
1 - 0 P
66%
Levante G
0 - 1 I
76%
Athletic D
2 - 0 P
55%
Espanyol G
2 - 1 P
55%
Atlético G
0 - 1 I
66%
Betis D
2 - 0 P
68%
Real Madrid G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Brest D
1 - 0 P
56%
Bayern Munich G
1 - 1 N
88%
Lorient D
2 - 2 N
64%
Bayern Munich D
5 - 4 P
83%
Angers G
3 - 0 P
52%
Nantes D
3 - 0 P
51%
Lyon D
1 - 2 I
65%
Liverpool G
2 - 0 P
69%
Liverpool D
2 - 0 P
64%
Toulouse D
3 - 1 P
57%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 67.3 vs 71.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Напад Paris SG је на другом нивоу, са просеком од 2.3 голова по мечу и O. Dembélé на челу са 7 голова. Getafe постиже само 0.8 по мечу.

Getafe има одбрамбену предност, примајући 0.7 по мечу наспрам 1.0 Paris SG.

Getafe се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

Paris SG је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.4 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Paris SG се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (83.2 vs 55.3), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Getafe

Getafe

VS
Paris SG

Paris SG

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више