Прескочи на садржај
Упореди Getafe vs WSG Tirol

Getafe vs WSG Tirol Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Getafe i WSG Tirol: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Getafe Getafe Domaćin
WSG Tirol WSG Tirol Gost
Getafe
55.3
N I I P I P P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

WSG Tirol
37.2
N I P N N I P I I P

Osvojene Kategorije

8

Getafe

3

Nerešeno

4

WSG Tirol

Radar Učinka

Getafe
WSG Tirol

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 1N, 4I

30%

3P, 3N, 4I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-9

-9

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Satriano (3 golova)
A. Ola-Adebomi (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 1
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 68.2

53.3

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 52.1

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.12

1.02

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.08

Korigovana Snaga
55.3

Napad: 31.3, Odbrana: 89.9, Forma: 58.7

37.2

Napad: 37.9, Odbrana: 34.4, Forma: 31.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
2

16-30'

2
1

31-45'

2
3

46-60'

2

61-75'

1

76-90+'

4
Getafe
WSG Tirol
Getafe

Analiza Snage

55.3

Ukupno

Napad 31.3
Odbrana 89.9
Forma 58.7
Doslednost 38.8
WSG Tirol

Analiza Snage

37.2

Ukupno

Napad 37.9
Odbrana 34.4
Forma 31.0
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

68.2 vs 52.1

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
N
Oviedo (66%)
I
Rayo (74%)
I
Barcelona (86%)
P
Real Sociedad (66%)
I
Levante (76%)
P
Athletic (55%)
P
Espanyol (55%)
I
Atlético (66%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
N
BW Linz (55%)
I
GAK (58%)
P
Ried (50%)
N
Altach (48%)
N
Altach (43%)
I
BW Linz (60%)
P
WAC (46%)
I
GAK (53%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oviedo G
0 - 0 N
66%
Rayo D
0 - 2 I
74%
Barcelona D
0 - 2 I
86%
Real Sociedad G
1 - 0 P
66%
Levante G
0 - 1 I
76%
Athletic D
2 - 0 P
55%
Espanyol G
2 - 1 P
55%
Atlético G
0 - 1 I
66%
Betis D
2 - 0 P
68%
Real Madrid G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
BW Linz D
1 - 1 N
55%
GAK G
0 - 4 I
58%
Ried D
1 - 0 P
50%
Altach G
0 - 0 N
48%
Altach D
2 - 2 N
43%
BW Linz G
0 - 5 I
60%
WAC D
3 - 1 P
46%
GAK D
1 - 5 I
53%
Ried G
1 - 2 I
55%
GAK D
2 - 0 P
53%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Getafe се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 67.3) у поређењу са WSG Tirol (SoS: 53.3). То значи да статистика Getafe има већу тежину.

WSG Tirol има нападачку предност са 1.1 голова по мечу наспрам 0.8 Getafe.

У одбрани Getafe је далеко супериорнији, примајући само 0.7 голова по мечу уз 5 чистих мрежа, док WSG Tirol прима 2.0 по мечу.

Getafe се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

WSG Tirol се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.3 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Getafe се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (55.3 vs 37.2), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Getafe

Getafe

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више