Прескочи на садржај
Упореди Hoffenheim vs Fiorentina

Hoffenheim vs Fiorentina Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Hoffenheim i Fiorentina: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Hoffenheim Hoffenheim Domaćin
Fiorentina Fiorentina Gost
Hoffenheim
51.5
P N P P N I I N P I

Poslednjih 10 Utakmica

Fiorentina
50.1
N I N N P P I P N P

Osvojene Kategorije

8

Hoffenheim

2

Nerešeno

5

Fiorentina

Radar Učinka

Hoffenheim
Fiorentina

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

-3

-3

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Kramarić (4 golova)
C. Ndour (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 11 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
65.5

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 65.3

65.9

Težina Lige: 86.4, Kvalitet Protivnika: 66.1

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

33%

1P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.05

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.45

0.86

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.06

Korigovana Snaga
51.5

Napad: 61.6, Odbrana: 46.2, Forma: 46.2

50.1

Napad: 30.9, Odbrana: 73.4, Forma: 46.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

5

16-30'

3
4

31-45'

3

46-60'

1

61-75'

1
3

76-90+'

3
Hoffenheim
Fiorentina
Hoffenheim

Analiza Snage

51.5

Ukupno

Napad 61.6
Odbrana 46.2
Forma 46.2
Doslednost 50.5
Fiorentina

Analiza Snage

50.1

Ukupno

Napad 30.9
Odbrana 73.4
Forma 46.4
Doslednost 56.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 86.4

Kvalitet Protivnika

65.3 vs 66.1

Protiv Elitnih

25% vs 33%
Hoffenheim logo Hoffenheim
P
Bremen (62%)
N
Stuttgart (70%)
P
Hamburg (63%)
P
Dortmund (71%)
N
Augsburg (71%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Leipzig (84%)
N
Wolfsburg (50%)
Fiorentina logo Fiorentina
N
Genoa (62%)
I
Roma (75%)
N
Sassuolo (64%)
N
Lecce (58%)
P
Crystal Palace (63%)
P
Lazio (70%)
I
Crystal Palace (68%)
P
Verona (55%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Bremen D
1 - 0 P
62%
Stuttgart D
3 - 3 N
70%
Hamburg G
2 - 1 P
63%
Dortmund D
2 - 1 P
71%
Augsburg G
2 - 2 N
71%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Leipzig G
0 - 5 I
84%
Wolfsburg D
1 - 1 N
50%
Heidenheim G
4 - 2 P
67%
St. Pauli D
0 - 1 I
50%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Genoa D
0 - 0 N
62%
Roma G
0 - 4 I
75%
Sassuolo D
0 - 0 N
64%
Lecce G
1 - 1 N
58%
Crystal Palace D
2 - 1 P
63%
Lazio D
1 - 0 P
70%
Crystal Palace G
0 - 3 I
68%
Verona G
1 - 0 P
55%
Inter Milan D
1 - 1 N
78%
Raków G
2 - 1 P
68%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 65.5 vs 65.9), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Hoffenheim има нападачку предност са 1.6 голова по мечу наспрам 0.8 Fiorentina.

Fiorentina има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.8 Hoffenheim.

Hoffenheim се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 4 мечева.

Fiorentina се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.7 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Fiorentina

Fiorentina

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више