Прескочи на садржај
Упореди Jagiellonia vs Charleroi

Jagiellonia vs Charleroi Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Jagiellonia i Charleroi: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Jagiellonia Jagiellonia Domaćin
Charleroi Charleroi Gost
Jagiellonia
45.0
P I P N N I P I I N

Poslednjih 10 Utakmica

Charleroi
42.5
P P P N I P I I I N

Osvojene Kategorije

7

Jagiellonia

3

Nerešeno

5

Charleroi

Radar Učinka

Jagiellonia
Charleroi

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 3N, 4I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

0

0

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Pululu (4 golova)
A. Bernier (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
29%

2P / 7 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
33%

1P / 3 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.4

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.7

42.2

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 52.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.23

Stvarno: 1.4 | Razl: +0.17

1.03

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.07

Korigovana Snaga
45.0

Napad: 48.7, Odbrana: 52.2, Forma: 31.3

42.5

Napad: 33.8, Odbrana: 58.4, Forma: 36.9

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

2
3

16-30'

1
3

31-45'

1

46-60'

2
1

61-75'

4
3

76-90+'

1
Jagiellonia
Charleroi
Jagiellonia

Analiza Snage

45.0

Ukupno

Napad 48.7
Odbrana 52.2
Forma 31.3
Doslednost 53.2
Charleroi

Analiza Snage

42.5

Ukupno

Napad 33.8
Odbrana 58.4
Forma 36.9
Doslednost 44.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

52.7 vs 52.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Jagiellonia logo Jagiellonia
P
Pogoń (49%)
I
Górnik (53%)
P
Arka (49%)
N
Kielce (48%)
N
Lech (64%)
I
Wisła Płock (42%)
P
GKS Katowice (59%)
I
Piast (53%)
Charleroi logo Charleroi
P
Antwerp (45%)
P
Genk (49%)
P
OHL (40%)
N
Genk (54%)
I
Standard (55%)
P
Antwerp (52%)
I
Westerlo (62%)
I
ZW (70%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Pogoń D
3 - 2 P
49%
Górnik D
1 - 2 I
53%
Arka G
3 - 0 P
49%
Kielce G
1 - 1 N
48%
Lech D
0 - 0 N
64%
Wisła Płock D
1 - 2 I
42%
GKS Katowice D
2 - 1 P
59%
Piast D
1 - 2 I
53%
Lechia G
0 - 3 I
51%
Legia D
2 - 2 N
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Antwerp G
1 - 0 P
45%
Genk D
2 - 0 P
49%
OHL G
2 - 0 P
40%
Genk G
1 - 1 N
54%
Standard D
1 - 2 I
55%
Antwerp D
2 - 1 P
52%
Westerlo G
0 - 2 I
62%
ZW G
0 - 1 I
70%
OHL D
0 - 2 I
47%
Dender G
2 - 2 N
51%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Jagiellonia се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 54.4) у поређењу са Charleroi (SoS: 42.2). То значи да статистика Jagiellonia има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Jagiellonia на просеку 1.4 и Charleroi на 1.1 голова по мечу.

Charleroi има одбрамбену предност, примајући 1.1 по мечу наспрам 1.5 Jagiellonia.

Jagiellonia се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Jagiellonia

Jagiellonia

VS
Charleroi

Charleroi

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више