Прескочи на садржај
Упореди Kasımpaşa vs St. Pauli

Kasımpaşa vs St. Pauli Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Kasımpaşa i St. Pauli: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Kasımpaşa Kasımpaşa Domaćin
St. Pauli St. Pauli Gost
Kasımpaşa
39.5
I N I P N P I P N I

Poslednjih 10 Utakmica

St. Pauli
34.7
I I I N I N I I N P

Osvojene Kategorije

9

Kasımpaşa

3

Nerešeno

3

St. Pauli

Radar Učinka

Kasımpaşa
St. Pauli

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 3N, 4I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.6

6 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-11

-11

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Benedyczak (8 golova)
Mathias Pereira Lage (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
48.9

Težina Lige: 72.0, Kvalitet Protivnika: 57.4

68.4

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 67.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

33%

1P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.3

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.1

0.82

Stvarno: 0.6 | Razl: -0.22

Korigovana Snaga
39.5

Napad: 39.6, Odbrana: 42.9, Forma: 29.7

34.7

Napad: 23.7, Odbrana: 51.3, Forma: 11.8

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

4

46-60'

1
1

61-75'

1
1

76-90+'

2
Kasımpaşa
St. Pauli
Kasımpaşa

Analiza Snage

39.5

Ukupno

Napad 39.6
Odbrana 42.9
Forma 29.7
Doslednost 53.2
St. Pauli

Analiza Snage

34.7

Ukupno

Napad 23.7
Odbrana 51.3
Forma 11.8
Doslednost 74.8

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 91.0

Kvalitet Protivnika

57.4 vs 67.8

Protiv Elitnih

0% vs 33%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
I
Gençlerbirliği (50%)
N
Kocaelispor (46%)
I
Başakşehir (71%)
P
Alanyaspor (56%)
N
Göztepe (64%)
P
Kayseri (44%)
I
Beşiktaş (65%)
P
Eyüp (53%)
St. Pauli logo St. Pauli
I
Leipzig (84%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Heidenheim (67%)
N
Köln (57%)
I
Bayern Munich (81%)
N
Union Berlin (57%)
I
Freiburg (67%)
I
M'gladbach (68%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Gençlerbirliği G
2 - 3 I
50%
Kocaelispor D
1 - 1 N
46%
Başakşehir G
0 - 4 I
71%
Alanyaspor D
1 - 0 P
56%
Göztepe G
3 - 3 N
64%
Kayseri D
2 - 0 P
44%
Beşiktaş G
1 - 2 I
65%
Eyüp D
1 - 0 P
53%
Konyaspor G
1 - 1 N
66%
Rize D
0 - 3 I
59%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Leipzig G
1 - 2 I
84%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Heidenheim G
0 - 2 I
67%
Köln D
1 - 1 N
57%
Bayern Munich D
0 - 5 I
81%
Union Berlin G
1 - 1 N
57%
Freiburg D
1 - 2 I
67%
M'gladbach G
0 - 2 I
68%
Frankfurt D
0 - 0 N
62%
Hoffenheim G
1 - 0 P
70%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

St. Pauli се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 68.4) у поређењу са Kasımpaşa (SoS: 48.9). То значи да статистика St. Pauli има већу тежину.

Kasımpaşa има нападачку предност са 1.2 голова по мечу наспрам 0.6 St. Pauli.

Обе одбране су упоредиве, са Kasımpaşa који прима 1.7 и St. Pauli који прима 1.7 по мечу.

St. Pauli се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.6 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
St. Pauli

St. Pauli

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више