Прескочи на садржај
Упореди Kifisia vs Veres Rivne

Kifisia vs Veres Rivne Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Kifisia i Veres Rivne: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Kifisia Kifisia Domaćin
Veres Rivne Veres Rivne Gost
Kifisia
42.6
I P P N N N N I I P

Poslednjih 10 Utakmica

Veres Rivne
42.7
I N N I P I P N I N

Osvojene Kategorije

6

Kifisia

4

Nerešeno

5

Veres Rivne

Radar Učinka

Kifisia
Veres Rivne

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
30%

3P, 4N, 3I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
-3

-3

-4

-4

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Jorge Pombo (4 golova)
I. Kharatin (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 5
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
53.9

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.5

63.0

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 68.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.63

Stvarno: 0.7 | Razl: +0.07

1.36

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.36

Korigovana Snaga
42.6

Napad: 24.2, Odbrana: 69.3, Forma: 31.2

42.7

Napad: 37.7, Odbrana: 60.3, Forma: 22.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

2
1

76-90+'

3
Kifisia
Veres Rivne
Kifisia

Analiza Snage

42.6

Ukupno

Napad 24.2
Odbrana 69.3
Forma 31.2
Doslednost 57.7
Veres Rivne

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 37.7
Odbrana 60.3
Forma 22.6
Doslednost 64.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 98.0

Kvalitet Protivnika

52.5 vs 68.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Kifisia logo Kifisia
I
Atromitos (54%)
P
Panserraikos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Panaitolikos (48%)
N
Larissa (46%)
N
Asteras (56%)
N
Atromitos (59%)
I
Panserraikos (49%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
I
Kryvbas KR (71%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Epitsentr (74%)
I
Zorya (80%)
P
Oleksandria (49%)
I
Metalist 1925 (79%)
P
Obolon (58%)
N
Polissya (82%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Atromitos D
0 - 3 I
54%
Panserraikos G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
1 - 0 P
53%
Panaitolikos D
0 - 0 N
48%
Larissa G
1 - 1 N
46%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Atromitos G
0 - 0 N
59%
Panserraikos D
1 - 2 I
49%
AEK Athens G
0 - 3 I
67%
Volos D
2 - 0 P
39%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 I
71%
Rukh Vynnyky G
0 - 0 N
49%
Epitsentr D
3 - 3 N
74%
Zorya G
0 - 2 I
80%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
Metalist 1925 G
0 - 4 I
79%
Obolon D
2 - 0 P
58%
Polissya G
1 - 1 N
82%
Kolos D
0 - 1 I
78%
Kudrivka G
0 - 0 N
60%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 53.9 vs 63.0), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Veres Rivne има нападачку предност са 1.0 голова по мечу наспрам 0.7 Kifisia.

Kifisia има одбрамбену предност, примајући 1.0 по мечу наспрам 1.4 Veres Rivne.

Kifisia се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Veres Rivne се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 6 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.0 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — маловероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Kifisia

Kifisia

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више