Прескочи на садржај
Упореди Köln vs Wisła Płock

Köln vs Wisła Płock Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Köln i Wisła Płock: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Köln Köln Domaćin
Wisła Płock Wisła Płock Gost
Köln
41.1
I N I N P N N N I I

Poslednjih 10 Utakmica

Wisła Płock
37.1
I I I P P I P P I I

Osvojene Kategorije

8

Köln

2

Nerešeno

5

Wisła Płock

Radar Učinka

Köln
Wisła Płock

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
10%

1P, 5N, 4I

40%

4P, 0N, 6I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-9

-9

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
S. El Mala (4 golova)
D. Jurić (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 9
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
58.7

Težina Lige: 91.0, Kvalitet Protivnika: 63.6

53.3

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 50.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.87

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.37

0.78

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.02

Korigovana Snaga
41.1

Napad: 54.4, Odbrana: 39.9, Forma: 10.9

37.1

Napad: 27.5, Odbrana: 44.8, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

16-30'

2
2

31-45'

3

46-60'

2
3

61-75'

1
6

76-90+'

Köln
Wisła Płock
Köln

Analiza Snage

41.1

Ukupno

Napad 54.4
Odbrana 39.9
Forma 10.9
Doslednost 77.2
Wisła Płock

Analiza Snage

37.1

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 44.8
Forma 41.3
Doslednost 35.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

63.6 vs 50.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Köln logo Köln
I
Heidenheim (62%)
N
Union Berlin (57%)
I
Leverkusen (65%)
N
St. Pauli (55%)
P
Bremen (62%)
N
Frankfurt (67%)
N
M'gladbach (63%)
N
Hamburg (63%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
I
Motor (54%)
I
Pogoń (54%)
I
Radomiak (53%)
P
Nieciecza (41%)
P
Lechia (46%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Jagiellonia (53%)
P
Cracovia (45%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Heidenheim D
1 - 3 I
62%
Union Berlin G
2 - 2 N
57%
Leverkusen D
1 - 2 I
65%
St. Pauli G
1 - 1 N
55%
Bremen D
3 - 1 P
62%
Frankfurt G
2 - 2 N
67%
M'gladbach D
3 - 3 N
63%
Hamburg G
1 - 1 N
63%
Dortmund D
1 - 2 I
71%
Augsburg G
0 - 2 I
71%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Motor D
0 - 4 I
54%
Pogoń G
0 - 3 I
54%
Radomiak D
0 - 1 I
53%
Nieciecza G
3 - 1 P
41%
Lechia D
1 - 0 P
46%
GKS Katowice G
0 - 1 I
64%
Jagiellonia G
2 - 1 P
53%
Cracovia G
2 - 1 P
45%
Arka D
0 - 3 I
44%
Zagłębie G
0 - 2 I
54%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 58.7 vs 53.3), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Köln има нападачку предност са 1.5 голова по мечу наспрам 0.8 Wisła Płock.

Обе одбране су упоредиве, са Köln који прима 1.9 и Wisła Płock који прима 1.7 по мечу.

Wisła Płock се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Köln

Köln

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више